Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no daj spokoj - "krafka" moze i wypalila strach z duszy w przypadku spotkan z dresami itp. porodowka to jednak obce srodowisko i te przezycia wywarly straszny wplyw na moja psychike
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z meskiej perspektywy sa koszmarne w lipcu szwagierka rodzila w ICZMP. byla ulewa, walily pioruny, na porodowce w piwnicy szpitala nie bylo zywego ducha. o 3 nad ranem windy same zaczely jezdzic i daly sie slyszec krzyki rodzacych. scena jak z horroru - w zyciu sie tak nie balem
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to teraz poogladaj tunel i powiedz mi czy jest duzo wiekszy od tunelu w b5
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie ma takiego spalania ! sciema
  5. potrzebna ci wiazka, ramki z mechanizmami elektrycznymi na tyl, panel sterowania w boczek kierowcy i boczki pod elektryke na tyl. pozniej wywalasz cale wnetrze i kladziesz instalacje. proste jak drut sam jestem po takiej zabawie
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moi znajomi robili w sumie cztery auta u nich i byli bardzo zadowoleni z efektow. sam sie do nich wybieram jak ukoncze zabawe z wnetrzem
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak juz Seba wspominal glinka to jakas magia gdybym nie pomacal osobiscie lakieru po glinkowaniu to nigdy w zyciu nie uwierzylbym ze to tak dziala ! polecam z czystym sumieniem !
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie tak
  9. nie zakladaj stozka - zostan przy seryjnym filtrze i pojezdzij ostrzej od swiatel do swiatel to zobaczysz jak temp. oleju idzie w gore :gwizdanie: a teraz w temacie - jak silnik bedzie zasysal gorace powietrze to silnik bedzie slabszy i to wszystko. dlatego warto oslonic stozek i owinac kolektory
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cala banda pozdrawia świeżaka
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie na smietniku dwaj panowie niepierwszej swiezosci ustawili sobie kanape i dyskutuja czyja jest zlotowka bo lezala blizej nogi jednego z nich za drogi ten silnik :/ za cene samego silnika mam na gotowo a4b5q z 4.2v8, lpg, heblami 345/300
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cos jest w tym co mowisz... ide szukac silnika
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    diesla ? no co ty bartek_szesnascie_zero_piec... to jest ostatnie paliwo o ktorym moglbym pomyslec skoro 4.2 BiT wepchneli do b5 bez przedluzania przodu to ten tez powinien sie zmiescic
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak swoja droga to dawno go nie bylo na Canabio
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    starsze niz kawal o Suzukim znasz go Kanu ? znasz ? a tak powaznie to imponujacy projekt ale w tym sezonie nie wyjedzie poniewaz wlasciciel zbiera kase na hamulce za 30tys i fotele za 20tys czy jakos tak stracilem sens zycia bo chcialem robic dokladnie taki swap i bylbym pierwszym opisanym w naszym kraju ale braklo kasy :/ a na v10 tfsi nie strac mnie przy obecnych zarobkach
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.0 tu masz temat grupy łódzkiej i info o spotach
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko Ty mnie rozumiesz
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi nie powiesz mi chyba ze pierwszy raz widzisz to audi...
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tego to nawet na zywo widzialem dlatego chcialem v8 w b5. ale teraz juz nic nie bedzie takie samo
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.racingforum.pl/Audi-S4-B5-Avant-42-V8-AHC-t90326.html stracilem sens zycia... :/
  21. auto bardzo fajne zapraszamy na spoty grupy łódzkiej !
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bedzie ciezko... wiesz jak jest.. naslemy na Ciebie Tomka to przywroci ci zdrowy rozsadek
  23. 2 i 11 dokladnie tak jak na projektach - 2 czarna i 11 biala wzialbym po 2 sztuki 3XL
  24. bedzie cieplej niz w sytuacji kiedy owinalbys dp. to wszystko
  25. nie trzeba ale warto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.