Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    super ! swietna robota !
  2. to nie sa auta sportowe. to sa szybkie sedany/avanty ale nic wiecej
  3. moge sie mylic ale to ze turbina swieci to wcale nie oznacza ze jest sprawna...
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znaczy sie ze nas juz nie lubisz ?
  5. to nie jest ogromne turbo wiec turbodziury jako takiej raczej nie bedzie. po zalozeniu fmic pojemnosc ukladu sie zwiekszy wiec w minimalnie pozniej uklad zostanie napelniony.
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przebieg przebiegiem ale pozostaje jeszcze jedna kwestia - wiek. ja zostalem nauczony ze rozrzad wymienia sie albo po przejechaniu okreslonego dystansu albo co 5 lat
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie by te ujecia nie byly, jakim sprzetem nie byloby to krecone to film jest za***isty - raz ze jest nasz, wlasciwie wasz bo mnie nie bylo a dwa scena "tylko raz przed slubem :)" Pantonik musisz przerejestrowac auto. nie masz wyjscia. koniec tematu !
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    najlepszego DeeJay !
  9. kolega chcial robic u nich passata. po pytaniu o to czy auto bedzie hamowane przed i po uslyszal informacje ze nie ma takiej potrzeby poniewaz tuner wykonujac modyfikacje poczuje ile wyszlo na wlasnym ciele. po tej wypowiedzi nie polece ich chyba. z lodzi do stolicy rzut beretem wiec najrozsadniej bedzie chyba udac sie do MR-MOTORS ul. mineralna 26
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. zgadza sie. tam nie ma rownych 50mm !
  12. wydaje mi sie ze kolega Krycha mial w swoim aeb wykonany taki myk z filtrem na odmie i zaslepieniem otworu w dolocie. mysle ze mozesz do niego uderzyc po informacje
  13. wydaje mi sie ze rowne 3 cale
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dalo by rade
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to pora na Sonisphere ! w zeszlym roku bylo 80tys widzow, ciekawe ile w tym roku bedzie UP THE IRONS !
  16. wtryski zamontuj juz na miejscu u tunera. w przeciwnym wypadku beda strasznie laly po drodze
  17. zarowno dv jak i bov maja swoje zadanie ktore realizuja w troche inny sposob. w przypadku bova powietrze idzie w atmosfere, w przypadku dv wraca do dolotu przed turbina. ma to swoj cel. zaslepienie na dluzsza mete wyrzadzi krzywde turbosprezarce
  18. mozna zamontowac standardowy zawor dv. kiedys czytalem ze powinno sie kuc przy mocach powyzej 300KM ale zostalo udowodnione ze silniki vag znosza bardzo duzo i nie wiem czy to stwierdzenie dalej jest aktualne
  19. w zeszlym roku bylem na Bemowie to i w tym bede Up the Irons !
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo widzisz moj drogi - jak zdejmiesz noge z gazu zeby np zmienic bieg to w kolektorze ssacym wytwarza sie podcisnienie czyli ujemny boost
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ten wyswietlacz wyswietla cyfry a tak powaznie to obstawiam cisnienie doladowania
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi, Kimi! zobacz to:
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    vcds na bank. ale vag coma jeszcze nie widzialem poprawnie dzialajacego na win7 64 bit
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pod 64 bitowym windows 7 tylko i wylacznie maszyna wirtualna a nie tryb zgodnosci to raz, dwa widzialem ze da sie odpalic na 32 bitowym win 7. tak czy inaczej najzdrowsza opcja to dedykowana instalacja windowsa xp tylko pod vaga klysek89 - jak wezmiesz kompa na spot to ci to zrobie na miejscu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.