Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ktos musi pracowac zeby inni mogli sie bawic :/ dopiero kolo 23 bede wolny :/
  2. marcindlug odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    masz racje Szamku - kilku drobiazgow brakuje - pasa przedniego, siedzen, kierownicy, lamp, mieszka itp itd kratki juz mam !
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj zaraz sam...
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi - zmien na diesla w automacie
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jak przylozysz mlotkiem to nie zadziala ? bledy nie przestana sie pokazywac ? moze warto najpierw tak sprawdzic... ;P
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyglada na to ze jest ok ! zobaczymy rano co bedzie.
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myslalem ze wiecej esek bylo idealna pogoda zeby zweryfikowac czy DJ uszczelnil mi auto
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co wchodzilo w pakiet oswietlenia w poliftach ? na bank byly to lampki czerwone i biale w drzwiach, oswietlenie nog po otwarciu drzwi, czerwone diody w lampce podsufitki. bylo cos jeszcze ?
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba dajesz sonde ! bedziemy mieli prezydenta ze 110% poparciem !
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a widzisz Pantoniku... teraz juz wiesz o czym ja od dluzszego czasu fantazjuje
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zwykle europejczyki to ja tez mam jada juz do mnie poliftowe angliki - 50pln to nie tragedia nawet jezeli brac pod uwage niedogodnosci zwiazane z zakladaniem "do gory nogami" jezeli chodzi o czesci to sprawa wyglada tak: bartek1605 chce kompresor klimy wito505 chce lampy DJ i ja chcemy kierownice ja chce fotele przod, mieszek i reczny i w sumie to wzialbym pas przedni bo ja mam ulamane uchwyty lamp te przy chlodnicy oczywiscie planujemy podlozyc Ci przedliftowe/zwykle graty i wmowic ze tak bylo
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a Twoje sa europejskie czy uk ? bo zawsze moge skoczyc do DJ i zdemontowac a musisz wiedziec Szamku ze jest sporo chetnych na czesci z Twojego auta... ;P
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    drogo ale z tego co slyszalem to wiedza co robia niestety nie polece ci zadnego gazownika ktory zrobi dobrze i tanio w silniku poprzecznym dwumas jest potrzebny natomiast we wzdluznym juz mniej. z racji tego ze gdzies trzeba generowac koszty to ksiegowi z audi postanowili wrzucic dwumas do wzdluznych
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ ! bedziem lutowac ! wiem ze masz mnie juz dosc ale zapowiem sie publicznie to moze nie bedziesz robil scen ;P <3 :*
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    proste pytanie - czy kratki nawiewow z anglika pasuja czy jest z nimi jakas grubsza zabawa ? pytam o boczne bo srodkowa jest wlasciwie identyczna
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a sprawdzales czy kilkukrotne trafienie mlotkiem rozwiazuje problem ?
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lubie to!
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest fantastyczny
  19. marcindlug odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    niecale 4 litry oleju
  20. wydaje mi sie ze bez gigantycznych modyfikacji - nie
  21. kolega CoLo w swoim projekcie 1.8t ma jednomas zalozony. mysle ze w temacie lub u autora znajdziesz wszelkie informacje
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ - juz nie musisz szukac grzanka w tym temacie masz opisane co i jak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie jest nieseryjna klima. jak weze przechodza przez sciane grodziowa to tam bylo slabo uszczelnione. DJ ma seryjna klime ale kto wie ? moze i to samo sie dzieje
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wyglada na to ze opanowany. zobaczymy jutro jak wyschnie co ma wyschnac
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    lubie to! widzialem twoje kiepy u DJ - dociaganie glowicy to nic w porownaniu z przypalaniem mojego auta palnikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.