Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
trzeba przyznac ze ladnie sie zebraliscie wiecej audiczek niz na spotkaniu na ktore mial przyjechac sam prezes klubu !
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
oil catch tank ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?p=723053#post723053 jestes pewien ze nie wejdzie ?
-
Spociki Łódzkie
heh... ano obudzil
-
Spociki Łódzkie
skoro obecnosc obowiazkowa to moze i ja wpadne
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
swietne autko odnosnie filmiku i pytan o wskazowki - licznik z eS prawda ?
-
[B5 AEB] Czy ta turbina będzie pasować P&P ???
moge sie mylic ale raczej nie bedzie pasowac. potrzebna ci k04-15 albo cos wiekszego
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
przyjdzie Poziek i na Ciebie nakrzyczy za takie pytanie... wielokrotnie bylo na forum - w 1.8t albo forge 007p albo 06a 145 710n (ori DV z TT)
-
Spociki Łódzkie
a czyje to audi na klubowych ramkach stoi na Pieknej i straszy GRUUUUUUBA warstwa brudu ? ;P
-
Spociki Łódzkie
i wlasnie wychodze poluzowac Ci kola
-
Spociki Łódzkie
juz juz... spokojnie wyjatkowo ten jeden raz moge ci wybaczyc
-
Spociki Łódzkie
mhm... no to gratulacje dla malzonki ale ja i tak wiem ze to Twoj avant i ze to ty zabierasz mi miejsca parkingowe !
-
Spociki Łódzkie
jak mi sie wyszystkie miejsca na pieknej skonczyly to gdzie mialem zaparkowac ? ;P no i nie zapominaj ze przyjezdni, nie zameldowani w okolicy przyjezdzaja w swoich w avantach i zabieraja miejsca parkingowe
-
Spociki Łódzkie
moze i by wyszedl ale na sasiadke nie masz co liczyc ;P
-
Spociki Łódzkie
no jak bedzie dobry kabelek to bedzie dzialalo i okaze sie ze kolega ma jaski zamiast poduszek
-
[B5 1Z] Jak powinno wyglądać rozmieszczenie pinów w kostce FIS
ja rowniez poprosze o taki schemat licznik z fis pod choinka
-
Spociki Łódzkie
ja jestem za nalozeniem na Ciebie Bartoszu kary pienieznej
-
Spociki Łódzkie
Bartoszu... ja liczylem na to ze zabiore sie z wami ;P
-
Spociki Łódzkie
chyba ci powietrze spuszcze z kol... ;P
-
Spociki Łódzkie
taaa... ale caly czas myslalem o Tobie zarcik
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
pupa ! jestem niewinny ! ja bede na 100% BTW - wez zone ze soba poznam nowa sasiadke
-
Spociki Łódzkie
no skoro sam wodz bedzie to nie wypada sie nie pojawic... ale tym razem ma byc ktos jeszcze w sedanie ! a nie same avanty
-
Spociki Łódzkie
kabelka wez i plytki bede na 90% i jeszcze nie zdecydowalem czy zabiore sasiadke czy moze inna kolezanke
-
Spociki Łódzkie
podalbym ale: 1. nie posiadam 2. nie wiem co na to Twoja pani