Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja obstawialbym czujnik zabrudzony/zepsuty
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zawor recyrkulacyjny nr czesci 06A145710N
  3. jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany takim wyjazdem to jak najbardziej polecam ! zona jest miejscem jednocześnie pięknym i strasznym. przy samym sarkofagu można spędzić około 20 minut bez uszczerbku na zdrowiu ale mimo wszystko warto na własne oczy zobaczyć jak to wygląda. nad całym pobytem czuwają przewodnicy i oni decydują o czasie spędzanym w poszczególnych rejonach strefy. oni również podejmują decyzje do których sektorów Prypeci można się udać. w teorii są stałe miejsca do zobaczenia - wesołe miasteczko, szkoła, żłobek czy budynki mieszkalne ale tak naprawdę to poziom promieniowania jest płynny i stale kontrolowany i to właśnie odczyty radiacji determinują gdzie się da podejść. sugerowałbym też żeby jak najszybciej udać się na taki wyjazd ponieważ rozpoczęły się prace budowlane których celem jest zakrycie elektrowni nowym sarkofagiem i nie będzie już możliwości zobaczenia go (starego sarkofagu) w tej najbardziej znanej postaci. miasteczko Prypeć też zaczyna się sypać i niektóre z budynków są już zamknięte a cześć z nich zawaliła się. Muzeum Czarnobylskie: http://www.tinyurl.pl/?Nc8CPRcW Czarnobylska Elektrownia Jądrowa im W.I.Lenina / miasto Prypeć: http://www.tinyurl.pl/?eBdpCaBJ
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja pojechałem do Kijowa a elektrownia wyszła sama z siebie... być na Ukrainie i tam nie pojechać ?
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przepustka do zony 60 dolarów, przy samej elektrowni można spędzić 20 minut, w Prypeci właściwie cały dzień. Ja dodatkowo posiedziałem w Kijowie.
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zgodnie z obietnicą Muzeum Czarnobylskie: http://www.tinyurl.pl/?Nc8CPRcW Czarnobylska Elektrownia Jądrowa im W.I.Lenina / miasto Prypeć: http://www.tinyurl.pl/?eBdpCaBJ w związku z hitem spota dodam tylko że czerwonego audi tam nie widziałem...
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj tam oj tam jakos z blizej niewyjasnionych przyczyn nazwa "plik wsadowy" mi nie lezy
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    vagcom 409 znajdujacy sie w katalogu C:\vagcom. za weryfikacje legalnosci odpowiadaja 3 pliki - d1 d2 i d3.bin. powszechnie wiadomo ze pliki te sa usuwane. wiec skrypt ktory napisalem wyzej sprawdza czy wymienione pliki znajduja sie we wskazanym katalogu jezeli nie to kopiuje je tam z katalogu c:\vagcom\reg. skrypcik dziala w petli wiec za kazdym razem jak pliki zostana usuniete on je skopiuje
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany ale po co jakies xstartery czy inne dziwne programy jak mozna prostym skryptem ? wrzucic to do pliku tekstowego i zapisac jako *.bat wazne jest tylko zeby ustawic sciezki odpowiednio. pozniej tylko odpalic PRZED uruchomieniem vagcoma i bedzie dzialac
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pewnie masz racje. ale ja gorzalki nie moge wiec nie przekonam sie
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie tyle zj** co trudny w obyciu czlowiek
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hmmm no kurde... ale tak nie moze byc...
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kogo ? gdzie ?
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o ktorej pod tym tulipanem ?
  15. ja robilem tam zakupy kilka razy. nie jest to zaden kant, kupowalem glownie sprzet elektroniczny. znam jeden przypadek kiedy nie mogli wywiazac sie z zakupu - okazalo sie ze zabraklo towaru u dostawcy. pieniadze zostaly zwrocone w calosci. jedyne co mnie bolalo to fakt ze czeka sie dosyc dlugo na przesylke - nawet 2 tygodnie. nie wiem tez jak dziala serwis i jak wywiazuja sie z gwarancji... wole sie nie dowiadywac jezeli chodzi o sam towar to sa to fabrycznie nowe produkty zadne refurbished czy inne fabrycznie regenerowane
  16. ale najwazniejsze jest to ze upalal na rozgrzanym silniku !
  17. byłem, widziałem auto idzie jak złe ale prawda jest taka że nie ma czego nagrywać... jest bardzo ciche a i bandaże przestały dymić więc nie ma już spektakularnych efektów jak w holiłudzie
  18. jest to normalne przez niektórych nawet pożądane
  19. dzieki dzieki i pssyyykkkk robi przy kazdym zdjeciu nogi z gazu
  20. 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2)
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ostatnio taka frekwencja byla jak prezes sie zapowiedzial ze przyjedzie i nie przyjechal - chyba w zeszlym roku
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ze MOŻE kupisz :* :* :* :*
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ehh... no i masz... teraz bede je pewnie wozil w bagazniku do zezlomowania auta bo nie bedzie mi sie chcialo po nie siegnac ;P
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    B4rt4s a ty te kratki od zderzaka to chcesz ? bo przywiozlem je specjalnie dla Ciebie :*
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a mialo byc tak fajnie... :/ nawet auto mialem umyte na wizytacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.