Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
ale ja wiem ze to bylo... niemniej jednak sam widzisz ze za kazdym razem jak to ogladasz dzien robi sie fajniejszy
-
Spociki Łódzkie
w temacie spalania - tak na dobra sprawe to na dzien dzisiejszy wg wskazan zegarow moje auto produkuje jakies 55-60l co 550km SuicideGirl Belle and Sebastian music video re-edit NSFW
-
Spociki Łódzkie
a moj pali 3.5 l/100km w trasie i 4 w miescie tej wersji bede sie trzymal
-
Spociki Łódzkie
u nas wszystkie auta to padaki
-
[ALL B5] Silnik APU czy AEB
no i najwazniejsza informacja dla chcacych grubo rezac - glowica w aeb ma najwieksza srednice kanalow !
-
[ALL B5] Silnik APU czy AEB
osprzet silnika aeb jest prostszy. nie ma mapsensora, przepustnica jest na linke. faktycznie kraza informacje ze aeb z rocznikow 95-96 mialy kute tloki i korby "skinny". jesli mnie pamiec nie myli mialy byc wykonane przez firme mahle
-
[ALL B6] Audi - Wielkie marzenie - rozczarowanie - sprzedaż ???
posiadam 1.8t AEB wiec najstarszy z tej rodziny silnikow. w chwili obecnej okolo 230KM. spalanie w trasie to okolice 8-9 l benzyny (5 * 9 = 45pln), w miescie 12-13 (5 * 13 = 65pln). przejechanie 10tys km to koszta 4500pln w trasie i 6500pln w miescie. oleju pomiedzy wymianami nie musze dolewac. zalozenie gazu obcieloby te koszta o polowe wiec bylyby to okolice zblizone do Twoich wydatkow przy nieporownywalnie wiekszej frajdzie z jazdy :> zalozenie gazu to nie jest profanacja. musisz tylko pamietac o tym zeby auto do tego przygotowac - wywalic katalizator, upewnic sie ze silnik jest w pelni sprawny. sama instalacja nie moze byc kompletowana i montowana po kosztach. jezeli te wymogi zostana spelnione a sama instalacja zostanie wystrojona przez kogos kto ma o tym pojecie, to nie zauwazysz roznicy w jezdzie na gazie i na benzynie a silnikowi zadna krzywda sie nie stanie.
-
Spociki Łódzkie
pewnie kalkulator pisze na podstawie tutoriala
-
Spociki Łódzkie
kup diesla w automacie i bedziesz palil 3-3.5 na trasie
-
Spociki Łódzkie
nie ma sie co oszukiwac - na rs4 b5 trzeba wylozyc minimum 60k pln zeby miala rece i nogi i nie zostawiala czterech sladow.
-
Spociki Łódzkie
Bartku powaznie jedyne co Ci nie pasuje w ogloszeniu z rs to cena za ta moc ? a czytales to ogloszenie ? "8 poduszek powietrznych. 4 ksenonowych", "Filtr czastek stalych"
-
Spociki Łódzkie
kazda/kazdego z Was przewioze jak tylko zloze auto ale nie jest to cos do czego mozna podejsc ot tak i bedzie git. to musi byc zaplanowane i zlozone z glowa a to wymaga odpowiednich nakladow to ogloszenie z rs - fajne ale niestety to sciema ktora widze po raz enty
-
Bezpłatny dostęp do netu na terenie Polski
smialo mozesz zamawiac. w mistach dziala bez problemu miedzy miastami juz nie jest tak wesolo. predkosc jest ograniczona do 256kbit ale po rozbudowie infrastruktury ma wzrosnac do 512kbit. rachunki nie przyjda do Ciebie na bank z prostego wzgledu - UKE w zamian za koncesje na czestotliwosci potrzebne do sieci LTE wywalczylo bezplatny internet o ograniczonej predkosci.
-
Spociki Łódzkie
oczywiscie tylko ja sie obawiam ze minimum rok zajmie mi gromadzenie funduszy wiec bedziesz musial uzbroic sie w cierpliwosc
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie chodzil w Q ze skrzynia od 1.8t
-
Spociki Łódzkie
no popatrzec tylko moge... silnika dotykalem osobiscie ale do oski go nie wstawie ja jestem napalony na 4.2 v8 i zdania nie zmienie
-
Bezpłatny dostęp do netu na terenie Polski
dziala niedawno zmienil sie regulamin i teraz nie trzeba sie fatygowac osobiscie do Warszawy po karte. niestety czas oczekiwania na sim nie ulegl zmianie i okolo miesiaca trzeba czekac.
-
Spociki Łódzkie
no wspominales na spocie wlasnie na 90% skrzynia od a8 wejdzie do tunelu :>
-
Spociki Łódzkie
tak. gdybym musial to bez zastanowienia zalozylbym lpg. nie ma nic zlego w el pi dżi pod warunkiem ze auto zostanie do tego przygotowane a sama instalacja bedzie zalozona i wystrojona fachowo a nie po kosztach.
-
Spociki Łódzkie
a co złego jest w sekwencyjnej instalacji el pi dżi ?
-
Spociki Łódzkie
kazdy z nas tak wyglada jak mysli o przejazdzce RS4 słit focie
-
Spociki Łódzkie
oj tam oj tam ja jestem pacyfista ! jezeli poczujesz sie lepiej to bij smialo ale pamietaj ze przemoc nie jest rozwiazaniem - rozwiazaniem bedzie uczeszczanie na spoty ŁDZ BANDY dlaczemu Cie nie bylo ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
cos w tym jest wiem ze niemoglbym pracowac na porodowce nie zmienia to jednak faktu, ze natura tak to sobie wymyslila, ze jestesmy wam potrzebni w fazie produkcji
-
Spociki Łódzkie
ja mialem z nia tylko kilka treningow ale to co widzialem utknelo w pamieci jedno co wiem na pewno to to, ze nie chcialbym jej spotkac w ciemnej uliczce