Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. ja poszedlem inna droga - stand alone. i tez mam LC, flat shift i brak przeplywki
  2. Nie wydaje mi sie zeby komp od aeb mial mozliwosc uruchomienia LC
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem DJ mial wazniejsze sprawy na glowie ostatnimi czasy wiec nie trulem mu wiem tylko ze nowe zegary sa piekne tak ze az strach
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przepraszm ze sie wtracam jak dorosli i grafik-waginosceptyk rozmawiaja ale chcialem napisac ze jak moje auto sie posklada to wpadne z vagiem
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To Ty jeszcze nie masz u siebie Q?!? :/ to powinna byc pierwsza inwestycja
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    <3 :* rowniez lofciam tylko bardziej ile chcesz nadlubac u siebie ? pamietaj ze mozesz zawsze dolozyc Q w swoim pocisku
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaa... tez tak mowilem
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jam jest Internet! proscie a bedzie Wam dane... http://img541.imageshack.us/img541/6564/909cc578af4ba931007b082.gif
  9. od V8, walbro 255, bosch 040, bosch 044
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ! nie zgadniesz co mi sie kliknelo i to na trzezwo szykuj sie bo bedziem rezac
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    troche sie zmieniles od czasu jak sie widzielismy ostatnio... podobasz mi sie! nie spierdol tego!
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba! moze i jest to spektakularne ale kurcze... nikt kto trenuje cos nie bedzie sie bil z przeciwnikiem ktory jest wlasciwie bezbronny. to nie jest kul :/
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak jest jasniepanie prezesie [h=3]17965/P1557/005463 - Charge Pressure Control: Positive Deviation[/h] [h=4]Possible Symptoms[/h] Reduced power output Limp mode [h=4]Possible Causes[/h] Boost Pressure too High Hoses/Pipes incorrect connected, disconnected, blocked or leaking Charger Pressure Control defective VNT (variable nozzle turbo): nozzles stuck [*] Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75) defective
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pierwszy DJ - rozmawialem z Bartkiem. v8bit zajal 2 miejsce w najmocniejszej klasie - drag awd. a zajal drugie bo "cos sie jebalo" i audi jechalo jako paraolimpijczyk
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ty wiesz co homo grafiku - tak zrobie
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebuś! wlasnie wrocilem do domu dziekuje calej firmie za mile przyjecie. jedynie szef pedal oczywiscie z wiadomych wzgledow wrzucone wyzej zdjecie jest rewelacyjne if ju noł łat aj min... wracajac do naszej rozmowy to ja tez sie oswiadcze
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przod narazie zostaje wiec zestaw powerbass es-6c, sub re audio re-12s4. calosc napedzana z xetec gravity 4g-600. wlasnie te dwa ostatnie elementy znalazly sie u mnie a tak swoja droga to... JA MAM JUZ WEEKEND :decayed::banan:
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To wy se wzdychajcie do innej a ja po szczeniacku w tej sie bede podkochiwal
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie da sie ukryc ze z trasy pilnuje forum Naglosnienie do auta se nabylem. bedzie m.in. zacny bas przy "bozence"
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Amen bracie!
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sen jest dla slabych
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :jerk: ale Karolina i tak lepsza
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    forum lodzkie zawsze zyje tylko czasami nasza niesmialosc nie pozwala sie odezwac spoty odbywaja sie co tydzien, wiecej informacji udzieli albo prezes tego burdla - klysek albo nadworny homo-grafik Seba_LDZ ktory nie wiem dlaczego w dlaszym ciagu nie jest rozowy a ja tu tylko sprzatam
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    słiiiiiiiiit :> wiedzialem ze jak ulokuje w Tobie uczucia to niezle na tym wyjde

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.