Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
I skromny! Nie zapomnij o skromny
-
Spociki Łódzkie
Spokojny, kulturalny, przystojny, abstynent
-
Spociki Łódzkie
Swapa mozesz zrobic sam przeciez w pracy i tak nic nie robisz poza rysowaniem czesci ciala w paincie ;P
-
Spociki Łódzkie
No i git! I tak sie dziwie ze tyle czasu czekales z podjeciem tej decyzji...
-
Spociki Łódzkie
Slyszalem od Seba_LDZ ze awx/avf podejdzie i chyba najwyzsza pora na zmiane. Tak mi powiedzial Seba
-
Spociki Łódzkie
Aeb mial tylko metalowy kolektor i NIGDY nie mial zmiennych faz
-
Spociki Łódzkie
Jedyna roznica to umiejscowienie kompa w angliku i co za tym idzie dlugosc wiazki. Jezdzi kilka aut na forum na wiazkach z anglika i nie ma problemu Tak swoja droga to adr do 97 albo 98 roku nie ma zmiennych faz tzn tak slyszalem od Seba_LDZ
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Natrysk na denko tloka ma za zadanie odebrac temperature i smarowac gladzie. Przedluza to zywotnosc silnika. Znam kogos kto kupil glowice adr tylko i wylacznie dla walkow i napinacz niczym sie nie roznil od tego w aeb. Jak zalozysz osprzet od aeb do adr i podlaczydz kompa aeb to bedzue dzialal. Pytanie tylko po co utrudniac sobie zycie? Me7 to bosch motronic me7 - komp duzo mlodszy i o wiele lepszy. Tylko tutaj dochodzi ci elektroniczna przepustnica, map, pedal gazu z potencjometrem. Oczywiscie to dalej rozwazania teoretyczne
-
Spociki Łódzkie
Kwestia immo to prosta robota vagiem. Smarowanie turbo poprowadzone jest od chlodniczki oleju. Dodatkowo w adr nie ma chyba natrysku na denko tloka. W seryjnym aucie walki adr nie zmienia praktycznie nic wiec nie trzeba robic remapu. Niestety aeb praktycznie nikt juz nie chce robic wiec potencjalny program moze byc problemem. W przypadku swapa rozwazylbym przejscie na me7. Oczywiscie to wszystko domysly bo ja nigdy nie widzialem 1.8t
-
Spociki Łódzkie
smarowanie i chlodzenie zgadzam sie ale stopien kompresji jest identyczny dla aeb i adr. odnosnie pakowania ajl - to jest ten sam silnik co aeb wiec nie ma sie cos napalac na ajl. jezeli kupi silnik ze sterownikiem na dwie kostki to pozniej wystarczy podmienic kompy i masz ajl.
-
Spociki Łódzkie
czy ktos z was slucha daft punk? nie moge wyjsc z podziwu jak za***ista jest nowa plyta (random access memories)... kurna jest chyba lepsza nawet od debiutanckiej plyty braci figo fagot!
-
Spociki Łódzkie
sprzedam czesci, b6
-
Spociki Łódzkie
spoko, nie ma za co. musimy sobie pomagac
-
Spociki Łódzkie
wiem. sa w kraju.
-
Spociki Łódzkie
o kostke ? chyba takie cos ADAPTER AUDI VW SYSTEM BOSE A3 A4 A6 A8 KIELCE (3330633793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spociki Łódzkie
Mam kilkaset tysiecy do zainwestowania. W co teraz warto wlozyc kase?
-
Spociki Łódzkie
Urlop? Co to?
-
Spociki Łódzkie
Ja przenioslem sie z gabinetu do serwerowni i oglosilem ze do siebie wracam w pazdzierniku jak sie nudze to zaplatam warkocze i kłosy w szafach ale na ten upal nie wyjde
-
Spociki Łódzkie
Ja nie przyjmuje interesantow telefonow w zasadzie tez juz nie odbieram. Jedyne co robie to staram sie odszukac sens zycia i wszystkiego w szumie setek 40mm wentylatorkow
-
Spociki Łódzkie
Ja mam stala temperature 18 stopni i nikt mnie nie wyciagnie na swiatlo dzienne z mojej nory : D
-
Spociki Łódzkie
ojjj... zdrowa panna
-
Spociki Łódzkie
i zostawisz mnie? tak po prostu?
-
Spociki Łódzkie
A ile czasu sie marnuje podczas snu!
-
Spociki Łódzkie
Sen jest dla slabych. Kilka razy dziennie zamkniecie oczu na pol godziny wystarczy w zupelnosci