Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
Ja ide w 4.2 tt jak tylko znajde ZDROWA bude b5Q
-
Spociki Łódzkie
Weszloby bez problemu
-
Spociki Łódzkie
Strasznie dziwnie napisales ze potrzebna ci nowka sztuka przeplywomierz
-
Spociki Łódzkie
zaraz zaraz... to biegow jest kilka?
-
Spociki Łódzkie
W cenie szyby sprzedam ci mojego parcha! Poszedlem dzis na rekord i na 40 litrach przejechalem 450km
-
Spociki Łódzkie
Pytanie czy TY bedziesz
-
Spociki Łódzkie
jak ja kiedys wyslalem do tego wąsatego cygana pw to mi cisnienie oleju zniknelo!
-
Spociki Łódzkie
aeb byl wkladany do grudnia 98
-
Spociki Łódzkie
Inaczej. Przepustnica na linke czy elektroniczna?
-
Spociki Łódzkie
Nie ma sprawy mam tyle roboty ze nie wiem w co rece wlozyc wiec wyznaczylem kilku podopiecznych do wlozenia rak za mnie a ja moge zajac sie rzeczami waznymi m. in. forum
-
Spociki Łódzkie
Tak tylko niech kolega zaznaczy ze bezdymnie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Roznia sie znacznie. Masz przedlifta to wez przedlifta. Nsjlatwiej przeszczepic do ciebie aeb ktory byl w przedlifcie tylko
-
Spociki Łódzkie
Ok. W takim razie podjade
-
Spociki Łódzkie
Dj cyganie ty jeden ty moge podleciec do ciebie po pracy?
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie to jest najlepsze - "wie pan bo my nie mamy nagrania"
-
Spociki Łódzkie
jakim trzeba byc c**jem w zyciu zeby przerysowac komus auto i odjechac... zostawilem auto pod lidlem na pol godziny i wracam a drzwi po prawej stronie pieknie przerysowane i urwana listwa :/ no zesz k**wa !
-
Spociki Łódzkie
trza bylo powiedziec ze ma nie kopcic a nie "doj*b mu koksu zią"
-
Spociki Łódzkie
to moze ja tez podjade moze przekonacie mnie wkoncu na "c*paa"
-
Spociki Łódzkie
Powinnismy robic w public relations
-
Spociki Łódzkie
Jest taka menda, pijak i cyklista deejay_kill. Wydaje mi sie ze jest tez cyganem i ukradnie ci dywaniki. Ale jak trafisz na trzezwego to ci zrobi swapa. Teraz to on kazda robote wezmie bo na wakacjach z kasy sie wytrzepal odnosnie spotow to tak jak kolegi mowia - macamy sie wzajemnie
-
Spociki Łódzkie
Nie trzeba odprezac. Nie zmienia to jednak faktu ze to rzezba w gownie. To nie bedzie tylko proste odkrecenie od dawcy i przykrecenie do twojego. Czeka cie sporo przerobek i budzet wzrosnie do poziomu kupna calego 1.8t. Dodatkowo mozesz sie przejechac na opinii ze twoj silnik jest zdrowy. A widzialem wszystkie zdjecia 1.8t w internecie wiec cos tam wiem
-
Spociki Łódzkie
I prawidlowo z madrym to az przyjemnie pogadac
-
Spociki Łódzkie
Nie jest. Znam jeden projekt uturbienia wolnossacego 1.8 i zakobczyl sie swapem. Szkoda czasu i kasy
-
Spociki Łódzkie
Ja tam chce wiedziec co nasz artysta rysuje