Treść opublikowana przez marcindlug
-
Proszę o analizę logów B6 1,8 T AVJ
Z tego ze jest za malo paliwa w stosunku do powietrza. Pompa sprawna?
-
Spociki Łódzkie
Lodz-lowicz-lodz 3 litry ropy co do kropelki
-
Spociki Łódzkie
ja widzialem to rs6 na piotrkowskiej w okolicy skrzyzowania z radwanska
-
Spociki Łódzkie
a ja nie mam ałdi to nie podjade
-
Spociki Łódzkie
jezeli avant to tylko rs4 b5 lub a4 b6 pieknie! calkiem zdrowy wynik gdzie hamowany? gratulacje! a taki fajny kolega byles... znaczy sie ze teraz juz nigdy na spota nie podjedziesz?
-
Spociki Łódzkie
Z ciekawosci zapytam jaki to byl wklad? Bo projekt jest zacny
-
Spociki Łódzkie
czarne zbudowane przez compotow? fajne jest ja juz wspominalem ze chce zrobic jakies 250km/500nm z 1.9tdi w lupo Ciebie zawsze lofciam i lofcial bede :* <3
-
Spociki Łódzkie
Tomku nie bede udawal - wiem ze wyglada kozacko zakochalem sie w nim
-
Spociki Łódzkie
jako ze najnowszy nabytek jest juz zarejestrowany i ubezpieczony to sie pochwale uroczy jest lupek autentycznie dawno sie tak nie cieszylem z auta
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sprzeglo awx siada na dwumas z aeb bez problemu. Zakladm ze na bfb i inne 1.8t rowniez. Na poczatku sprzeglo bylo strasznie twarde w porownaniu z ori aeb ale po kilku tysiacach nie ma zadnej roznicy poza faktem ze przytula bez problemu 400nm czego seria nie zniosla
-
Spociki Łódzkie
ja rowniez bralbym bagaznik na hak
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
prosze bardzo - zalatw mi bana.- Ciśnienie oleju w A4 B5 1.8T
ostatni raz jak widzialem tego parcha to cisnienie spadalo do 0.5 bara w miare jak olej sie rozgrzewal dlatego tak napisalem. jezeli trzyma 0.8 bara na rozgrzanym oleju to i tak jest postep Dev - pierwotnie byl millers cfs 5w40 teraz wlany jest motul x-cess 8100 5w40- Ciśnienie oleju w A4 B5 1.8T
na ta chwile ciezko powiedziec ile ma przy 3tys. sytuacja wyglada tak ze przy temperaturze 90 stopni na zegarach i wskazowce temperatury oleju minimalnie nad poziomem 60 stopni cisnienie oleju wynosi 0.7bara i spada. przy temperaturze oleju gdzies pomiedzy 60 a 80 stopni cisnienie oleju spada do 0.5 bara. po wcisnieciu gazu cisnienie jest budowane dosyc szybko ale nie czekalismy nigdy do rozgrzania oleju do tempeatury roboczej i nie jestem w stanie odpowiedziec jakie bedzie cisnienie przy 3tys obrotow- Spociki Łódzkie
Seba czarnuchu! tesknilem :* <3- Spociki Łódzkie
ja uzywam okreslenia parch wydaje mi sie ze rowniez pasuje...- Spociki Łódzkie
dol pomierzony i wszystko jest spasowane jak byc powinno. byla owalizacja panewek walka posredniego ale zostaly wymienione. natrysk na denka sprawdzony, pompa oleju nowa, wszystko czyste. w zwiazku z tym ze z dolu zostalo wyeliminowane wszystko to pozostaje glowica. i tu jest problem bo glowica byla robiona w calosci w czerwcu zeszlego roku... :/- Spociki Łódzkie
jaram sie nimi sliczne sa- Spociki Łódzkie
problem polega na tym ze nie wiadomo w ktora niedziele bede na spocie :/ cisnienia jak nie bylo tak nie ma...- Spociki Łódzkie
jako ze nie wszyscy maja konta na fejsie...- Spociki Łódzkie
fajna zabawka- Swap v8
Ja zostalem przy 1.8t. Jednoczesnie kocham go i nienawidze... ale dokoksowany daje rade- Swap v8
Jesli mam byc szczery to da sie bez ale latwiej bedzie z emu- Spociki Łódzkie
kurna ty ej... tesknie :* <3 - Spociki Łódzkie