Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. Z tego ze jest za malo paliwa w stosunku do powietrza. Pompa sprawna?
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Lodz-lowicz-lodz 3 litry ropy co do kropelki
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja widzialem to rs6 na piotrkowskiej w okolicy skrzyzowania z radwanska
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja nie mam ałdi to nie podjade
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jezeli avant to tylko rs4 b5 lub a4 b6 pieknie! calkiem zdrowy wynik gdzie hamowany? gratulacje! a taki fajny kolega byles... znaczy sie ze teraz juz nigdy na spota nie podjedziesz?
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z ciekawosci zapytam jaki to byl wklad? Bo projekt jest zacny
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czarne zbudowane przez compotow? fajne jest ja juz wspominalem ze chce zrobic jakies 250km/500nm z 1.9tdi w lupo Ciebie zawsze lofciam i lofcial bede :* <3
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomku nie bede udawal - wiem ze wyglada kozacko zakochalem sie w nim
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jako ze najnowszy nabytek jest juz zarejestrowany i ubezpieczony to sie pochwale uroczy jest lupek autentycznie dawno sie tak nie cieszylem z auta
  10. Sprzeglo awx siada na dwumas z aeb bez problemu. Zakladm ze na bfb i inne 1.8t rowniez. Na poczatku sprzeglo bylo strasznie twarde w porownaniu z ori aeb ale po kilku tysiacach nie ma zadnej roznicy poza faktem ze przytula bez problemu 400nm czego seria nie zniosla
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja rowniez bralbym bagaznik na hak
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    prosze bardzo - zalatw mi bana.
  14. ostatni raz jak widzialem tego parcha to cisnienie spadalo do 0.5 bara w miare jak olej sie rozgrzewal dlatego tak napisalem. jezeli trzyma 0.8 bara na rozgrzanym oleju to i tak jest postep Dev - pierwotnie byl millers cfs 5w40 teraz wlany jest motul x-cess 8100 5w40
  15. na ta chwile ciezko powiedziec ile ma przy 3tys. sytuacja wyglada tak ze przy temperaturze 90 stopni na zegarach i wskazowce temperatury oleju minimalnie nad poziomem 60 stopni cisnienie oleju wynosi 0.7bara i spada. przy temperaturze oleju gdzies pomiedzy 60 a 80 stopni cisnienie oleju spada do 0.5 bara. po wcisnieciu gazu cisnienie jest budowane dosyc szybko ale nie czekalismy nigdy do rozgrzania oleju do tempeatury roboczej i nie jestem w stanie odpowiedziec jakie bedzie cisnienie przy 3tys obrotow
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba czarnuchu! tesknilem :* <3
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja uzywam okreslenia parch wydaje mi sie ze rowniez pasuje...
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dol pomierzony i wszystko jest spasowane jak byc powinno. byla owalizacja panewek walka posredniego ale zostaly wymienione. natrysk na denka sprawdzony, pompa oleju nowa, wszystko czyste. w zwiazku z tym ze z dolu zostalo wyeliminowane wszystko to pozostaje glowica. i tu jest problem bo glowica byla robiona w calosci w czerwcu zeszlego roku... :/
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaram sie nimi sliczne sa
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    problem polega na tym ze nie wiadomo w ktora niedziele bede na spocie :/ cisnienia jak nie bylo tak nie ma...
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jako ze nie wszyscy maja konta na fejsie...
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fajna zabawka
  23. Ja zostalem przy 1.8t. Jednoczesnie kocham go i nienawidze... ale dokoksowany daje rade
  24. Jesli mam byc szczery to da sie bez ale latwiej bedzie z emu
  25. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurna ty ej... tesknie :* <3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.