Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
A to co widziales zostawilo trwaly slad w psychice?
-
Spociki Łódzkie
A nie wiem, nie bylo mnie
- Spociki Łódzkie
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
w sobote ogladalem auto i cos sie tam dzieje
-
Spociki Łódzkie
nie ma takiej potrzeby
-
Spociki Łódzkie
Q nie ma, dalej szukam zdrowej budy :/ ale to nie problem - nie bede zwalnial ponizej 100km/h a powyzej z trakcja nie bedzie problemu
-
Spociki Łódzkie
takie tam z placu boju...
-
Spociki Łódzkie
Dokladnie tak w datacenter jednego z operatorow komorkowych
-
Spociki Łódzkie
kto ma szybszy?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
sesja sresja... studia nic nie dajo! gratulacje
-
Spociki Łódzkie
A jak nie mam pomyslow to moge napisac?
-
Spociki Łódzkie
Bedziemy negocjowac jak bedzie wiadomo ile koszulek. Cena ktora podalem byla przy zalozeniu ze 10 koszulek robimy
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
jak torsen zamontowany w FWD zniesie starty z LC?
-
Spociki Łódzkie
45pln koszulka z nadrukiem na klatce i nickiem na rekawie czy gdzie tam bedziecie chcieli jak cos to moge wylozyc kase
-
Spociki Łódzkie
jaka maksymalna cena? jacy panowie? zdradzasz mnie?
- Spociki Łódzkie
-
[B5 APS] by czorny
z s8 d2 sa jarzma jak juz wspominalem. tarcze, zaciski, piasta to zlepek czesci grupy vag. tyle wiem na ten moment
-
[B5 APS] by czorny
jako ze jeszcze nie dostalem auta w swoje rece po modach to nie moge powiedziec dokladnie co i jak. wiem tylko ze uzyte zostaly jarzma z s8 d2, reczny dziala normalnie, zacisk zostal oryginalny. mysle ze najlepiej bedzie kontaktowac sie bezposrednio z autorem modyfikacji - BRmotoRS, Bartek, 885 60 50 40
-
[B5 APS] by czorny
280mm na tyle w FWD, praktycznie p&p
-
Spociki Łódzkie
jako ze nie sledzilem dokladnie tematu koszulek to zanim pojde negocjowac chcialbym wiedziec ile nadrukow na koszulce (tylko pojedynczy z przodu czy cos jeszcze? jesli cos jeszcze to co i gdzie?) i jaka jest gorna granica ceny za sztuke?
-
Spociki Łódzkie
Warto kupie blu ray jak sie pojawi. Uwazam ze kino na swiatowym poziomie! Potwierdza sie tez cos o czym od dluzszego czasu wiedzialem - Dorocinski nie gra w byle czym. Mysle ze jego obecnosc w obsadzie oznacza ze produkcja bedzie na poziomie.
-
Spociki Łódzkie
Jack Strong, 11/10. Mega film! Polecam
-
Spociki Łódzkie
DJ widze ze masz tylko pozytywne wspomnienia z rzezbienia 4 el szyb
-
Spociki Łódzkie
ma ktos moze zaprzyjaznionego lekarza orzecznika od prawa jazdy? chodzi o wystawienie kwitka na prawko bezterminowe czy tam 15 letnie bez zadnych ograniczen wpisanych