Treść opublikowana przez marcindlug
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A co ma wysterowanie wspolnego z podgrzewaniem powietrza? Jak to sie dzieje ze 1.3 bara z k03s daje 230km ale 1.3 bara z gt30 daje 300km? To samo doladowanie ale wiekszy przeplyw!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Stawiam 100pln ze 1bar z k04 da wiecej koni niz 1bar z k03. Jezeli tak bedzie to jak to wytlumaczysz? Czary?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kurcze, cisnienie doladowania to tylko element ukladanki. Temat ktory zostal poruszony to material na prace dyplomowa albo i ksiazke wieksze turbo to mniejsza temperatura sprezonego powietrza, wiekszy przeplyw itp itd. Gdzie bedzie wiecej powietrza - 0.5 bara dmuchane przez slomke czy 0.5 bara dmuchane przez rynne?
-
Spociki Łódzkie
Jak bylem mlody to tez takie teledyski krecilem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wieksze wtryski jak najbardziej tyle ze to tez nalezy dobrac z glowa zeby nie bylo w druga strone przegiecia moze na poczatek odepnij n75 - wtedy auto bedzie jezdzilo po samym wastegacie i to moze ale nie musi wystarczyc do czasu strojenia. przy mbc i tak nie zejdziesz nizej niz doladowanie minimalne na ktore pozwoli wastegate
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dmuchnij bar z k03 i dmuchnij bar z k03s/k04. Drugi wynik bedzie wyraznie wyższy. Dlaczego? Ano dlatego ze wieksze kolo kompresji porusza wieksza ilosc powietrza przy zachowaniu tego samego doładowania. Teraz pomysl ze masz wtlaczane wiecej powietrza bez dodatkowego paliwa - mieszanka uboga. Sterownik i tak bedzie sie bronil i w okolicy 3tys obr wprowadzi silnik w tryb awaryjny.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
0.5b z k03 a 0.5b z k04 to nie jest to samo. Ladunek bedzie duzo wiekszy z k04 co oznacza ze bez strojenia bedzie ubogo i temperatura moze zabic silnik
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pompeje to taki ubogi Gladiator + wybuch wulkanu. Mozna obejrzec Tokarev jak dla mnie dramatycznie slaby :/ Cage gra juz w czym popadnie...
-
Spociki Łódzkie
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Daje rade po trailerze spodziewalem sie ze bedzie duet przeciwnikow - electro/rhino a w rzeczywistosci jest glownie electro. Efekty fajne, warto isc na 3d. W sposob oczywisty zasugerowany jest kolejny przeciwnik wiec na bank bedzie kontynuacja- Spociki Łódzkie
- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Niestety - forever alone. Auto stoi i czeka. Jak tylko bede mogl to zrobie wiecej zdjec.- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Moglby gdyby nie byl kilkaset kilometrow od auta- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
To sa zdjecia z mojego auta- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
tego nie wiem dostalem tylko informacje ze widac miejsce przy skladaniu calosci i wymagany jest delikatny szlif- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
zaciski a8 i s8 wygladaja na identyczne. roznica to jarzmo.- Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
piasty z a6c4, przednie tarcze hamulcowe golf V, jarzma + zaciski s8d2. dodatkowo drobnica typu podkladki i delkiatne lizniecie zacisku, linka recznego zostaje ori.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wyjscie z turbo jest ~50mm, przepustnica okolice 60mm. Smialo rezaj 50mm- [ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
mam nadzieje ze cowboy sie nie pogniewa- Spociki Łódzkie
Pewnie od dewiacji tak sie porobilo!- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Lud domaga sie zdjec!- Spociki Łódzkie
Mokrego dyngusa!- Spociki Łódzkie
pewnie ze dobry sie lata w tamte strony to cos podlapie zawsze- Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Przeciez 1Z ma chyba jednomas w serii - Ciekawe filmy warte obejrzenia