Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
A powietrze w kolach masz zgodne z numerem vin?
-
Spociki Łódzkie
A nie latwiej pomalowac?
-
Spociki Łódzkie
byle do weekendu dotrwac... I bedzie upalanie
-
Spociki Łódzkie
O 9:15 to ja popoludniowa herbatke spijam!
-
Spociki Łódzkie
Dopiero!?! :/ jak mozna tyle czasu marnowac na sen?
-
Spociki Łódzkie
Zgadzam sie z przedmowca
-
Spociki Łódzkie
heble tyl siedza od dawna. sa absolutnie p&p co masz? pokaz
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
przeplywy panie, przeplywy no i +10 do piczomagnesu
-
Spociki Łódzkie
moj nowy, dwukomorowy kolektor ssacy jest bling, jest shine
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ha! Nie jest to Sid
-
Spociki Łódzkie
Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to 8 marca auto wraca do mnie
-
Spociki Łódzkie
No sa słitaśne, to fakt ale pod maska jest jeszcze słitaśniej
-
Spociki Łódzkie
Wpakowales widze ze wiesci rozeszly sie blyskawicznie
-
Spociki Łódzkie
Ja biedny jestem i nie stac mnie na takie frykasy jak limo rs4 DJ kiedy ostatnio byles kolo Rzeszowa?
-
Spociki Łódzkie
Jest kolo rzeszowa sedan Q, 1,8 N/A za ~3000. I chyba trzeba bedzie mu sie przyjrzec
-
Spociki Łódzkie
Co sie trafilo?
-
Spociki Łódzkie
Te, geniusz, ile potrzebujesz na przelozenie oski do budy Q?
-
Spociki Łódzkie
no i to jest jakas opcja! Guzior ktory budowal to v8 mowi ze buda byla mega zdrowa. DJ masz miejsce na placu?
-
Spociki Łódzkie
prawdziwy polak nie czyta instrukcji! a skoro uczysz sie wzrokowo to CoLo mial piekny album ze zdjeciami z prac
-
Spociki Łódzkie
no to w klubie masz od kogo pobierac nauki! jest gregory ~270KM, booster ~300KM, damianomen7 ~330KM no i rezacze ktorzy rozstali sie juz z 1.8t - nosb ~300KM oraz moj faworyt, CoLo, grubo ponad 400KM widze ze w profilu masz 1.9tdi - jest kilku gwiazdorow rezania i tego silnika. nic tylko siadac i czytac bo wszystko jest opisane na forum
-
Spociki Łódzkie
kurna... poczynilem pewna inwestycje i z kasy sie wyczyscilem a ty mi tu z afn Q wyskakujesz :/ tak sie nie robi moj mlody przyjacielu! skrzynia z afn + 400KM i moge atakowac 300km/h
-
Spociki Łódzkie
Tylko czy jest sens jak ja niepijacy?
-
Spociki Łódzkie
Mozna sie jeszcze dopisac?