Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
zgadzam sie z prezesem, prezesikiem, prezesunciem :* <3
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy Infect zajedzie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
A to i ja zajade na spota na chwile- Spociki Łódzkie
Seba ma racje. Ja tez widzialem takie nawiewy u Marcina- Spociki Łódzkie
Strasznie dziwnie napisales ze mamy DOPIERO srode- Spociki Łódzkie
jak tylko moj bedzie wystrojony to wszyscy sie pojawia- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
skoro wytykamy bledy to ajl ma motronica 3.2 a nie me7- Spociki Łódzkie
ja mam uraz do instytucji malzenstwa 6k? starczy ci na komplet turbo, wtryski, tip + reszta dolotu i jeszcze na zatankowanie wystarczy!- Spociki Łódzkie
kfiat_man tak czytam co piszesz i wydaje mi sie ze zona to same problemy odnosnie trubo - bedzie na sprzedaz na bank. jezeli jestes zainteresowany to daj znac i mysle ze sie dogadamy- Turbo z A6 2.5 V6 do 1.9 AHU
zaden nie pasuje wiec musisz sobie wyspawac wlasny- Spociki Łódzkie
Guzior nie rozumie aut ponizej 300KM lub 8 cylindrow. koksu juz wiecej nie dasz na seryjnym dolocie, fmicu i wtryskach z aeb. brakuje juz tylko 1ms do zapetlania- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam informacja zostanie w rodzinie- Spociki Łódzkie
to zdradze ci w tajemnicy ze turbo duzo, duzo tansze bedzie dla Ciebie- Spociki Łódzkie
skoro etapami to poinformuje cie ze za chwile bede mial fajne turbo na sprzedaz- Spociki Łódzkie
fmic, wydech, dolot- Spociki Łódzkie
no i git zadowolony?- Spociki Łódzkie
Ja poprosze rozowy z gruszka- Spociki Łódzkie
Gupi jakis... o tej godzinie? :/- Spociki Łódzkie
U ktorego Marcina?- Spociki Łódzkie
bym ci pokazal jak dziala lupo na lachony ale po tym tekscie ci nie pokaze! a Seba moze potwierdzic ze jest na co popatrzec...- Spociki Łódzkie
lubie! nawet bardzo! ale i tak wole ciebie :* <3- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie