Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
Sen jest dla slabych! Prawda Seba?
-
Spociki Łódzkie
My z Sebą nie wstydzimy sie naszych uczuc
- Spociki Łódzkie
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Ok, podjade doprowadzic ich do pionu
-
Spociki Łódzkie
Seba ustosunkuj sie prosze do mojego posta w temacie koszulek :* <3
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
jakie wzory i w jakich miejscach? przejde sie jutro do chlopakow i ogarne ich bo widze ze w d*pach im sie poprzewracalo
-
Sprzegło do 250KM 380NM
@devastation a masz pomysl na cos co przeniesie 500Nm+ ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie wiem jak pod td04 ale za kolektor pod td05 zaplacilem 1700 wliczajac w to termoizolacje. spawal mi go Guzior z BRmotoRS. Polecam
-
Spociki Łódzkie
Jak moj parch bedzie dzialal to moze i ja sie wybiore na jubileuszowy, trzynasty zlot
-
Spociki Łódzkie
przybyszewskiego 99 "Korwit"
-
Spociki Łódzkie
Czy dobry to sie okaze ale witaj
-
Spociki Łódzkie
Oszukales mnie bydlaku!
-
Spociki Łódzkie
ja specjalnie dla ciebie chcialem przyjechac...
-
Spociki Łódzkie
Umyj okna dla Jezusa i wpadaj
-
Spociki Łódzkie
Dzisiaj wpadaj
-
Spociki Łódzkie
to i ja podlece
-
Proszę o analizę logów B6 1,8 T AVJ
Oj Bruno Bruno... Koledzy to ci cisnienie paliwa sprawdzili a nie szczelnosc dolotu. A jak bylo mowione co i jak masz zrobic to zawsze konsultowales z nie wiadomo kim i nigdy nie robiles tego co bylo mowione.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zwykly, prosty
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobrze zacisniesz i bedzie git
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
~45mm
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Potrzebuje pomocy w zakupie telefonu
warto tego lenovo najlepszym rozwiazaniem byloby kupno samsunga galaxy s4 z obsluga dwoch kart (i9502)
-
Swap z 1.8 na .... Pomocy...
najlatwiej 1.8T jezeli koniecznie v6 to tylko 2.7bit
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
montaz k03 czy k04 z silnika poprzecznego do silnika wzdluznego to rozwiazanie pozbawione sensu. przeslania zacytowanego posta nie rozumiem wcale jezeli chcesz sie bawic w spawanie kolektora to pod meskie turbo a nie k04