Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
Alko polo disco chłosta!
-
Spociki Łódzkie
A nie chcial ci sprzedac twojego wlasnego dywanu? Takiego grubego...
-
Spociki Łódzkie
Luuubie to Seba! a moze powinienem mowic Jacek?
-
Spociki Łódzkie
Samo przyjscie do pracy jest ok ale oczekiwanie przez 8 godzin na wyjscie to jest masakra!
-
Spociki Łódzkie
Ja pojade moim parchem
-
Spociki Łódzkie
dzieki ale dopiero co dotarlem do domu i chce odpoczac chwile
-
Spociki Łódzkie
Pany... pomijajac kwestie spot czy nie spot - powaznie powodem do dumy i chwalenia sie na forum jest fakt, ze jest sie jeszcze pijanym z dnia wczesniej? tydzien w tydzien jest to samo :/ ogarnijcie sie! postaram sie wpasc rozowym za tydzien
-
Spociki Łódzkie
"Masz felgi dwadzieścia dwa i pół Nikt nie ma takich wielkich kół Tylko ty masz takie koła tu, dobra To twój autobus, neoplan" taka sytuacja...
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
Po tragedii przy ul. Dachowej. Wolniej na Rzgowskiej - Expressilustrowany.pl
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
nic nie ugrasz. na tej drodze jest ograniczenie do 30km/h od czasu ostatniego potracenia pieszego i sa znaki informujace o tym ograniczeniu. dodatkowo praktycznie codziennie ustawiaja tam "smietnik"
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
I wiecie co? Sprzedam! Zeby wam glupio bylo tylko ze to parch i ja bede musial doplacic :/
-
Spociki Łódzkie
Pewnie! Wpadnij na spota w niedziele i mysle ze uzyskasz odpowiedzi na wiekszosc pytan
-
Spociki Łódzkie
Jest i cygan
-
Spociki Łódzkie
Jest taki cygan u nas, DJ go zwa, co dlubie se w tych autach... ale z dywanikami z auta mozesz sie pozegnac jak zdecydujesz sie na jego uslugi
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bry mysle ze jezdzi lepiej niz wyglada
-
Spociki Łódzkie
siedzenia sa upierdolone az zal reszta auta tez
-
Spociki Łódzkie
zapomnialem o LPG rozumiem ze przejechac sie nie chcesz?
-
Spociki Łódzkie
- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Trzeba. Jak zalozysz wieksze bez korekty to bedzie przelany.- Spociki Łódzkie
No ba! A nawet no no- Spociki Łódzkie
Jakis problem Gejuchu?- Spociki Łódzkie
Tak myslisz wasaty cyganie kradnacy dywaniki z aut?- Spociki Łódzkie
Oczywiscie, jak najbardziej jest u nas taki glupek z rozowymi kolami - [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi