Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Łee... Piekny wynik!
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sprzeglo
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Premier powiedzialby ze krotko Fakt, slaba kumulacja ci sie trafila :/
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Faktycznie niefajnie ale nie lam sie! U mnie nielepiej - caly dol silnika rozwalony wiec bedzie stroker na dwa litry
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wieksze turbo i pompki?
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja bym bral różowy!
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Forumowy wasaty cygan z Ksawerowa (DeeJay_Kill) bedzie zorientowany. Prawdopodobnie ukradnie ci tez dywaniki z auta
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na bank sie da
  10. Jak mamusie kocham! Kumpel ktory robil heble powiedzial ze nawet nie odkrecal przewodow z tylnych zaciskow jak to skladal ze tarcza jest przednia to napisalem, jarzmo na bank jest z s8 i podobno rozni sie od jarzma z a8. Moge ci napisac wszystko o strokerze aeb ktory u mnie siedzi ale o heblach mam pojecie zerowe i dlatego zostawilem numer telefonu do autora modyfikacji
  11. tak zupelnie szczerze - jedyna informacje ktore posiadam to to ze tarcza to przednia tarcza z ktoregos golfa, zaciski zostaja ori a jarzma sa z s8. autentycznie wiecej nie wiem dlatego podalem numer telefonu do czlowieka ktory to wymyslil, zlozyl i przetestowal a na ta chwile nawet nie mam jak zrobic zdjec bo jestem bardzo, bardzo daleko od swojego auta :/
  12. W budzie b6 mozesz dolozyc Q bez problemu wiec problem nie istnieje
  13. lt widzialem tylko na obrazku a sprzeglo rs4 wciskalem jako ze nie przewiduje przepychania karoserii bez kol to pozostane chyba przy rs4
  14. to to ja rozumiem. moje pytanie bylo zadane w celu upewnienia sie ze jest to fizycznie mozliwe sam posiadam zamach od audi 80 i szukalem jakiegos sprzegla ktore przyjmie 500Nm na klate i bedzie wzglednie cywilne. rs4 jest odpowiedzia na moje modlitwy
  15. a jestes absolutnie pewien ze da sie ozenic jednomas z 80 i sprzeglo z rs4?
  16. 280mm tyl, praktycznie p&p. wszystkie informacje na temat u czlowieka ktory to poskladal - Bartek, 885 605 040
  17. Gdzies w internetach czytalem o montazu w ori koszu i tam zostal uzyty rekaw z neoprenu. Poszedlem ta droga i patent dziala
  18. Ja w fwd bez problemu zamontowalem walbro w ori kosz.
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jestes doroslym facetem i stac cie na auto. Rowery sa dla dzieci
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ja z roboty wlasciwie nie wychodze i nie mam takich zmartwien
  21. Skoro ajl szedl w osce a podobno ma identyczna pompe to powinna pasowac
  22. Poczytaj troche ten temat - znajdziesz tu odpowiedz na wszystkie pytania
  23. Tak okazuje sie ze calkiem niezle to wyszlo jak na adaptacje gry komputerowej. Fabula jest przewidywalna ale nie to jest najwazniejsze. Samochody sa fajne pomimo tego ze wiekszosc to repliki, praca kamery jest bardzo ok. Kilka scen jest absurdalnie glupich ale caloksztalt daje sie obejrzec. No i bardzo przyjemna dla oka Imogen Poots
  24. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jasne ze nie! Nie ocyganilby cie przeciez...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.