Treść opublikowana przez marcindlug
-
Poszukiwany fachowiec - skrzynia multitronic
w temacie multitronica uderzaj do forumowego kolegi Bart-S. nikt inny nie ogarnie ci tego tematu tak jak on
-
Spociki Łódzkie
Felgi to robota chlopakow na przybyszewskiego 99 - piaskowanie i proszek ral4010. To nie jest chwilowy kaprys, to kolor na lata
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
mozna wytoczyc ale wez poprawke ze to powiekszy roznice w wysokosci zestawow. nie wiem czy to bedzie dzialalo poprawnie.
-
Spociki Łódzkie
Słit! <3 :*
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Pasuje ale MUSISZ DOROBIC PIERSCIEN. Ori dwumas w rs4 to delikatny "garnek" a jednomas z 80 jest plaski. Zobacz zdjecia ktore wrzucalem wczesniej
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Z narzeczona przyjedziesz?
- Spociki Łódzkie
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Pisalem kilka stron wczesniej - sprzeglo z rs4 i jednomas z abk przerobiony tak aby przyjal to sprzeglo. Wrzucilem tez zdjecia jednomasu
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
troche pojezdzilem (1.5tys km) na swoim patencie na jednomas/sprzeglo rs4 i musze powiedziec ze jest bajka! sprzeglo jest mieciutkie, dobrze wyczuwalne, nie ma zadnych niepokojacych dzwiekow ze skrzyni. klei przy startach z procedury ustawionej na 4500obr z drugiego biegu wiec jest miodzio tak swoja droga to polecam kazdemu strokera na 2.0 czy 2.1l - fantastyczna sprawa jesli chodzi o dolna partie obrotow
-
Spociki Łódzkie
no raczej! tylko na ta chwile to jest balagan pod maska ale powiem wam ze spalanie jest zaskakujace - zyrardow-lodz, po autostradzie, momentami lecac 240-250km/h spalil mi dyszke
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
To ja tez podjade! Ale myl sie nie bede Ale to jest szatan!
-
Spociki Łódzkie
Pompa zostala wymieniona jakies 8-9 godzin temu. Ori audi nie przejechala nawet 60tys i sie wirnik ukrecil... :/
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na skraju jutra - bardzo przyjemny film ciekawy pomysl na fabule, ladne efekty specjalne no i Emily Blunt
-
Spociki Łódzkie
rozowy zostal ukonczony!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To nie wiem :/ moze byc roznie. Dla swietego spokoju wsadz walbro czy boscha 044 i bedzie git
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
AJL? Ponoc pompa ta sama co w s4 wiec rade da. Listwa bez problemu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja u siebie chcialem zalozyc 630 ale czlowiek ktory stroil moje auto powiedzial cos co do mnie trafilo "a wiadomo co jeszcze do lba ci strzeli? ;)" ostatecznie wpadly 850 i jest zapas i na turbo i na strokera i na wszystko inne wez 460, na bank da sie to wystroic bez problemu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pompeje - gladiator + romans i wybuch. Mozna obejrzec. Zniewolony - mega film!
-
chip w Łodzi, jakiś dobry tuner
g-lab
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Wiem ze tam od groma strokerow i wiem tez ze maja mase wlasnie z 058 jak szukalem informacji na ten temat to nigdzie nie znalazlem info o tym ze stary blok jest gorszy. Jest trudniejszy, to fakt ale na bank nie jest gorszy moze chodzilo o opcje 2.1l? Wykorbienie 95.5mm faktycznie wymaga podebrania większej ilosci miesa ale nadal jest to do zrobienia... Jak cos to moge napisac o zwiekszaniu pojemnosci
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
nie wiem czy moge sie z tym zgodzic znam auta z blokiem aeb (oczywiscie stroker) gdzie dmuchane jest cos w okolicach 4b i nic im sie nie dzieje tak z czystej ciekawosci - w ktorym miejscu blok 06a jest grubszy?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Booster dlaczego napisales ze 058 nie nadaje sie na strokera? sam mam strokera na 2033cc i bylo to banalne do zrobienia