Treść opublikowana przez marcindlug
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Na 3tys km rocznie buduj abz + turbo
-
Spociki Łódzkie
ja jak zawsze czujny ale niesmialy
-
Aeb [email protected] :)
sie zjechali tuningowce i szczelali ja nic nie wiem uxon - 280KM, silnik po kapitalce
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nada sie nada jak by co to mam do oddania kolektor ssacy z aeb - nigdy gazu nie widzial
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ja swoje tloki bralem w łodzi, rzgowska 216, 603 664 177. gosc ma mase czesci z tfsi dostepnych od reki
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
pierscienie z axx, ori. chyba nie ma znaczenia z ktorego bedziesz robil. w przypadku aeb/ajl musisz wybrac troche miesa na dole bloku zeby wal z korbami sie obrocil, w przypadku 06a bonusowo masz osadzenie zebatki napedu pompy oleju na wale tfsi wiec i tu i tu musisz cos robic dodatkowo tloki z axx musisz poddac obrobce w celu osiagniecia pozadanego CR i wyciecia okienka na 3 zawor ssacy. tak czy inaczej jest troche zabawy ale warto, czuc roznice podsumowujac: - 058 tloki axx + pierscienie korby wal abf panewki, obrobka bloku i tlokow uszczelka alt - 06a tloki axx + pierscienie korby wal z 2.0tfsi panewki, obrobka bloku i tlokow uszczelka alt
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Dev, tloki axx - 600 korbowody kute - 1300 wal abf - 200 kompletna obrobka i pasowanie dolu, obrobka tlokow - 2800 pierscienie - niestety nie pamietam ile tak bylo w moim przypadku, blok 058, obrobka na krasnobrodzkiej w stolycy
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
w kolektorze od frankenturbo mi sie udalo
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
egt za turbo? rownie dobrze mozesz wozic pogodynke i jej sluchac w temacie temperatury
-
Spociki Łódzkie
to moze droga eliminacji - ja nie
-
Spociki Łódzkie
Oczywiscie, o tym wlasnie mowilem. Tak czy inaczej na 18 wpadne
-
Spociki Łódzkie
Seba, przyznasz ze cos w refrenie jest <3 :*
-
Spociki Łódzkie
macie troche sztuki
-
Spociki Łódzkie
bede jechal wolno
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja tez sie wybieram
-
Spociki Łódzkie
wiesz ilu tu bylo takich co sie wybierali?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- Spociki Łódzkie
Ja moge podjechac- Spociki Łódzkie
Dżizas, kur**, jakie ladne wzruszylem sie- [ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Dzieje dzieje jutro podjade do warsztatu gdzie sie sklada to moze uda mi sie cyknac słit focie- Spociki Łódzkie
przyzna, ze ja rowniez jestem zaskoczony swoja spontanicznoscia- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i mnie lubi!- Spociki Łódzkie
nasze klimaty nie Sebuś? :* <3 - Spociki Łódzkie