Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Yyy nie?
  2. co konkretnie chcecie zobaczyc? jako ze sam jestem ciekaw jak jest zbudowany ten zestaw to rozbiore tyl i porobie zdjecia. prosze o konkrety
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oj... DJ jeszcze nie opanowal czytania PW na forum
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Smigamy! A jak!
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Daćka moze byc gtb22!
  6. Nawet nie poczujesz tej roznicy w lagu
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w '75 to ja mature pisalem... Dziesiaty raz
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    betoniarke
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zaszyj se tylek i zatrudnij sie u cygana. Plynu pod dostatkiem bedziesz mial
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To zaszywanie chyba ci nie pomaga pamietam jak sie zaszylem w '75. Ze 3 dni wytrzymalem!
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszyscy sie deklaruja a bedzie jak zwykle...
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No no mysle ze srogo jezdzi tylko ze to sie nie nadaje na dupowoz
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mocno
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzialem widzialem
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A kto ma czas na spanie?
  16. tak jak pisalem - silnik jest poskladany jak trzeba a natrysk sie zmiescil
  17. Tryb jest zrezany tyle ile musial byc, bylo mierzone z milion razy. Korby sa zaciesnione a caly silnik jest poskladany jak trzeba Jezeli chodzi o tloki z axx to seryjne podebrania pod zawory byly ok zostalo tylko wyciete okno na trzeci zawor. Generalnie z tlokow zostalo zebrane nieduzo materialu i calosc obrobki rowniez zostala wyliczona - cr 8.5
  18. kola kolami, moge swoje zdjecie wrzucic wtedy kola beda jedna z ladniejszych rzeczy w temacie takie tam z A2
  19. Pewnie, nagram filmiki jak tylko znajde na to czas... Niestety na ta chwile slabo z tym u mnie :/
  20. Hello kitty juz czeka a za tymi felgami kryje sie dluga historia da sie poprawic wstawanie, Jadzwin juz pracuje nad nowym softem do EMU. na ta chwile i tak jest mega fajnie
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czytalem dzis ze poszlo polecenie kontroliwania, UPIERDLIWEGO kontrolowania wszystkich m3 i gtr. Na bemowie kolesia rutynowo kontrolowali 4 godziny. Glupki :/
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moze kogos zainteresuje: http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/aeb-c*pie-td05@2-0l-331576/
  23. Zaczelo sie tak jak u wszystkich - chip. Na jakis czas wystarczylo ale dojrzewala juz we mnie decyzja o wiekszym turbo Najpierw k04 a nastepnie po smierci tej fajnej sprezarki wpadlo frankenturbo. Frankenturbo okazalo sie byc fantastyczna sprezarka ale choroba postepowala dalej i wbrew rozsadkowi postanowilem isc krok dalej: Modyfikacje głowicy: - seria ADR na duzym kanale z wałkami ADR, planowana, wymienione uszczelniacze, dotarte zawory Modyfikacje bloku: - wał korbowy ABF - kute korby Techno5 - tłoki z AXX, po odpowiedniej obrobce, nowe pierscienie Mahle - panewki korbowodowe ACL Race - panewki główne KS - panewki wałka posredniego Glycko - przerobiony wałek posredni - podebrany blok coby korby sie mijaly - cały dół pasowany, obrabiany, wywazany na Krasnobrodzkiej Układ dolotowy: - stal nierdzewne, 2,5 cala do IC, 3" do przepustnicy - BOV HKS SSQV - intercooler z FMIC.pl - kolektor ssacy BRmotoRS, przepustnica 68mm, dwukomorowy, na trabkach - czerwone silikony z FMIC.pl Układ wydechowy: - 3" DP, 2,75" wydech na 2 tłumiach przelotowych z m-tech - kolektor wydechowy baran BRmotoRS Układ wtryskowy: - pompa paliwa Bosch 044 od SiDa - wtryski Siemens DEKA 850cc/min tez od SiDa Elektronika: - EMU - 2 x EGT Układ chłodzenia: - seria Układ napędowy: - koło zamachowe Audi 80 - sprzeglo RS4 B5 Zawieszenie: - seria Hamulce przód: - zaciski Boxter 4 tłoki - tarcze 323mm od S8 D2 pre-FL Hamulce tył: - piasty od jakiegos starego Audi - tarcze S8 D2 FL (280mm) - zaciski S8 D2 FL zestaw na strokera: tloki po obrobce: zamach pod sprzeglo rs4: walek posredni: blok po obrobce: kolektor wydechowy + downpipe: kolektor ssacy: bov + chlodnica oleju: słit focie spod maski: hamownia: ostatni wykres na 1.35b: heble tyl: rozne roznosci: Auto zostalo wystrojone przez Kriskisa z CP-Tuning.pl a zbudowane w BRmotoRS Ostatecznie doladowanie wynosi 1.65b i auto jezdzi mega fajnie Pierwszy bieg z przyczyn oczywistych nie istnieje ale dwojka pomimo tego ze opony sie smieja to ciagnie az milo. Sprzeglo znosi dzielnie starty z drugiego biegu z procedury ustawionej na 4500obr. Cisnienie oleju przy temperaturze oleju w okolicy 110 stopni nie spada ponizej 2b na obrotach jalowych (5w50) EGT wynosi ~800 stopni. Po poprawce softu w EMU bedzie mozna powalczyc o lepsze wstawanie turbo i jeszcze podniesc boost. Wydech jest bardzo cichy i nadaje sie na dlugie trasy, spalanie nie jest dramatycznie wysokie i przy normalnej jezdzie wynosi ~10-11l/100km w trasie. turbo wstaje od 2tys obr, 1bar jest przy 3tys i trzyma 1.65b do odcinki (7tys). - 1b - niecale 300KM - 1.4b - 350KM/450NM Stroker robi mega robote i polecam taki zabieg kazdemu kto planuje wieksze turbo Wydaje mi sie ze moj stroker na bloku 058 moze byc pierwszym opisanym w gminie albo i w powiecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.