Treść opublikowana przez marcindlug
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
Wszystko mozna tylko odpowiedz sobie na pytanie czy bedzie to warte poniesionych nakladow
-
Spociki Łódzkie
DeeJay_kill Tylko to cygan jest wąsaty... Chodza sluchy ze gina w jego obecnosci dywaniki...
-
Spociki Łódzkie
Seba <3 :* pomozesz?
-
Spociki Łódzkie
Znaczy sie ze jezeli dopelniajacym do rozowego jest lambo green to to bedzie dobre polaczenie?
-
Spociki Łódzkie
Seba Seba Seba! co to znaczy ze kolor jest dopelniajacy do innego?
-
Spociki Łódzkie
a pochwale sie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/278617-aeb-td0520l/page-2#entry4159955
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
łututututu tssss to ja w swoim skromnym parchu robie wiec przyjalem zalozenie ze nie taki byl cel zabawy o ile cwiare rozumiem o tyle na drodze trzeba bedzie miec anielska cierpliwosc zeby doczekac reakcji turbo
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
tak z czystej ciekawosci - do czego to auto ma sluzyc? tor? cwiartka?
-
Spociki Łódzkie
Marcinie ze mna sie nie napijesz W zyciu! Chce jeszcze pozyc
-
Spociki Łódzkie
taki sobie :/ grubo po 3 skończyłem prace i od świtu znowu w łagrze :/
-
Spociki Łódzkie
ty gluptasku na wszystko mnie namowisz <3 :*
-
Spociki Łódzkie
jesli bede mial wolne to pojade i tym razem nikt mnie nie namowi na jednego!
- Spociki Łódzkie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
bedzie cos ala tial 38mm wystarczyloby z zapasem
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to z moca nie ma nic wspolnego wiec nie ten dzial sa jakies zdjecia przed/po?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
bandaze sie wygrzewaly?
-
Aeb [email protected] :)
Holseta jak juz to hx40 z mala dupka - ar .49 Zostane raczej przy rodzinie td. Jest tu jeszcze sporo do ugrania najwiecej do ugrania mam na glowicy - wieksze zawory, inne walki i ewentualnie zmienna faza. Zobaczymy jak wysoko uda sie zakrecic silnik taki tam drobny pojedynek na "łututututu tssss" z kolegami z konkurencyjnego zlotu dotarly do mnie malenkie zaciski na tarcze 360mm
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
w jakie moce celujesz? jak w okolice 260-270KM to mam komplet gratow za przyzwoite pieniazki
-
Aeb [email protected] :)
dzieki cos tam sie dzieje powoli nie tylko pod maska na zime czeka montaz hebla 360mm, prawdopodobnie nowa glowica ktora pozwoli zakrecic wyzej i rozmiar wieksze turbo. zostal uruchomiony odczyt wszystkich parametrow z emu po bluetooth i w dalszym ciagu poluje na zdrowa bude Q
-
Aeb [email protected] :)
niestety :/ szukaj tylko tlokow ze sworzniami a korby kup kucizne techno5 - nie bedzie drogo zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje to doszly odciagi do turbo bo jak na moj gust to wszystko za bardzo tam pracowalo
-
Spociki Łódzkie
w niedziele. tyle ze nie okreslil ktora
-
Spociki Łódzkie
nie pamietam kiedy mialem ostatnio dobry dzien :/
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Mozna sie bawic w male pipki jak k03 ale mozna tez zalozyc turbo z potencjalem 1000km jak np t76 ktore przy 4 litrach pojemnosci i ts wstaje momentalnie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Zaraz wydumki... Wszystko jest juz przemyslane i dopracowane. Wystarczy odrobina dobrej woli
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
dokladnie tak V8 4.2 korby te same co w 2.7bit, 1 bar podwaja moc