Treść opublikowana przez marcindlug
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Tak to nie ma... Jak ma byc z glowa zrobione i bezawaryjne to nie mozna oszczedzac.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Przeciez wlasnie o to chodzi w rezaniu
-
[B5 1Z] A4 TDi
bez przesady... nie ma tam nic strasznego za wyjatkiem tego ze trzeba sie narobic i rozebrac spora czesc auta
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
stroker na 2 litry robi mega robote autentycznie czuc to wieksze wykorbienie
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
moim zdaniem musisz wymienic rowniez wtryski benzynowe i wystroic na nich auto. co zrobisz jak gdzies zabraknie ci lpg? bedziesz jechal do 2tys obrotow?
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze chodzi o wieksze wtryski benzyny nie znam sie na gazie ale chyba auto musi poprawnie pracowac w pelnym zakresie obrotow na benzynie zanim zacznie sie zabawa z lpg
-
Spociki Łódzkie
Poszedl poszedl ale nie zmienia to faktu ze komputery to zlo
-
Spociki Łódzkie
domena sromena internet d*pa! komputery to zlo! nikt nie rozumie jak to dziala!
-
Spociki Łódzkie
2-3/10, would not bang
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Jak bardzo bys sie jej nie przygladal to nie bedzie to duze turbo
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Sens jest przy wiekszych sprezarkach
-
Takie tam B5 quattro... :)
W zasadzie to roznia sie tylko dolem D3 moze poczekac, turbo juz siedzi a auto jest mlodsze. Twoje musi miec priorytet bo jest starsze i moze sie rozlozyc ze starosci [emoji14]
-
Takie tam B5 quattro... :)
Eee... Truj Bartkowi to silnik przed swietami zagada
-
Takie tam B5 quattro... :)
ABZ chodzi w cenie zlomu a i Guzior ma dojscie do silnikow w dobrych piniondzach
-
Takie tam B5 quattro... :)
Mozna np pozbyc sie wneki na kolo zapasowe i tam poprowadzic drugi wydech ale ze ma to miec podtlenek gazotu... Jesli chodzi o zderzak to sam dyfuzor z b7 jest w uzyciu. No i spawanie plastiku cie czeka jesli sie na to zdecydujesz
-
Takie tam B5 quattro... :)
lepiej ford niz honda
-
Takie tam B5 quattro... :)
jeszcze nie pracuje, silnik nie ma wiazki
-
Takie tam B5 quattro... :)
ale heble to moglbys zrobic zanim wyjedziesz upalac...
-
Takie tam B5 quattro... :)
Nie ma za co
-
Takie tam B5 quattro... :)
Praca wre
-
Takie tam B5 quattro... :)
Postaram sie
-
Takie tam B5 quattro... :)
Oba, moge ci dostarczyc jedna tandetna
-
Takie tam B5 quattro... :)
Bylo jedno opisane - Bartkowe dzielo, s4 kompresor Slyszalem tez o jednym jezdzacym w wielkopolsce ale nigdy go nie widzialem
-
Takie tam B5 quattro... :)
Hmm... To mozliwe ze amerykance tak robia tak czy inaczej ta chlodnica tez nie jest p&p ale rokuje na przyszlosc
-
Takie tam B5 quattro... :)
Pierwsze pierwsze Guzior juz zmienil koncepcje z chlodnica od 1.8t odwrocana do gory nogami?