Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. Tak to nie ma... Jak ma byc z glowa zrobione i bezawaryjne to nie mozna oszczedzac.
  2. Przeciez wlasnie o to chodzi w rezaniu
  3. bez przesady... nie ma tam nic strasznego za wyjatkiem tego ze trzeba sie narobic i rozebrac spora czesc auta
  4. stroker na 2 litry robi mega robote autentycznie czuc to wieksze wykorbienie
  5. moim zdaniem musisz wymienic rowniez wtryski benzynowe i wystroic na nich auto. co zrobisz jak gdzies zabraknie ci lpg? bedziesz jechal do 2tys obrotow?
  6. nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze chodzi o wieksze wtryski benzyny nie znam sie na gazie ale chyba auto musi poprawnie pracowac w pelnym zakresie obrotow na benzynie zanim zacznie sie zabawa z lpg
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poszedl poszedl ale nie zmienia to faktu ze komputery to zlo
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    domena sromena internet d*pa! komputery to zlo! nikt nie rozumie jak to dziala!
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    2-3/10, would not bang
  10. Jak bardzo bys sie jej nie przygladal to nie bedzie to duze turbo
  11. Sens jest przy wiekszych sprezarkach
  12. W zasadzie to roznia sie tylko dolem D3 moze poczekac, turbo juz siedzi a auto jest mlodsze. Twoje musi miec priorytet bo jest starsze i moze sie rozlozyc ze starosci [emoji14]
  13. Eee... Truj Bartkowi to silnik przed swietami zagada
  14. ABZ chodzi w cenie zlomu a i Guzior ma dojscie do silnikow w dobrych piniondzach
  15. Mozna np pozbyc sie wneki na kolo zapasowe i tam poprowadzic drugi wydech ale ze ma to miec podtlenek gazotu... Jesli chodzi o zderzak to sam dyfuzor z b7 jest w uzyciu. No i spawanie plastiku cie czeka jesli sie na to zdecydujesz
  16. lepiej ford niz honda
  17. jeszcze nie pracuje, silnik nie ma wiazki
  18. ale heble to moglbys zrobic zanim wyjedziesz upalac...
  19. Nie ma za co
  20. Praca wre
  21. Postaram sie
  22. Oba, moge ci dostarczyc jedna tandetna
  23. Bylo jedno opisane - Bartkowe dzielo, s4 kompresor Slyszalem tez o jednym jezdzacym w wielkopolsce ale nigdy go nie widzialem
  24. Hmm... To mozliwe ze amerykance tak robia tak czy inaczej ta chlodnica tez nie jest p&p ale rokuje na przyszlosc
  25. Pierwsze pierwsze Guzior juz zmienil koncepcje z chlodnica od 1.8t odwrocana do gory nogami?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.