Treść opublikowana przez marcindlug
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
U mnie rowniez wsio p&p, zadnych niepokojacych obajwow, dzwiekow itd
-
Takie tam B5 quattro... :)
Wiedzialem ze sie poddasz pracujac w poblizu Guziora nie mogles wytrwac w postanowieniu pozostawienia wolnossacego
-
Takie tam B5 quattro... :)
Wystarczy ci spokojnie, nie mysl ze zbudowales superauto - objade cie moim 1.8t Kostki do ogarniecia, schematy sa na forum. Jest tez inna opcja - mam eskowe zegary 2x32pin + 1x20 a chyba taki uklad masz u siebie. Zegary z anglika wiec predkosciomierz w milach i km, fis do roboty. Oddam tanio
-
Takie tam B5 quattro... :)
podejdzie, najwyzej trzeba bedzie poprzerabiac kostki
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Ja przyjade dwoma a4
-
Spociki Łódzkie
Mnie tez pasuje. Jak bede w lodzi to przyjade na spota
-
Takie tam B5 quattro... :)
Bardzo delikatnie wyszlo - 420km/700nm na luznych wg i z brakiem paliwa. Guzior mowi ze do poprawki wynik
-
Takie tam B5 quattro... :)
Fak ju! szczesliwie wrocili?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
inkognito?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
+1
-
Spociki Łódzkie
To ja po raz kolejny dodam ze warto podjechac na spot vaglodz w kazdy czwartek o 19 w to samo miejsce gdzie odbywaly sie nasze spotkania
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
A jak peknie to 400 to co dalej? Bo obaj wiemy ze to choroba
-
Takie tam B5 quattro... :)
Silnik AKG
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Przy 1.15b? Ladny wynik z td04! Jestescie juz w okolicy wydajnosci td05. U mnie przy 0.95b jest rowne 300KM
-
Takie tam B5 quattro... :)
Oczywiscie ze mialy, nie tylko s8 ale i zwykle a8. Poliftowy silnik bez wiekszego problemu znajdziesz z manualem
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Przeciez to to samo tylko z fsi stare 2.2 z przyjemnoscia przyjmuje strokera na ~2.6
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
widzialem a4 z 2.2 pod maska ale tam byla mega rzezba - m.in. caly pas przedni custom
-
Podniesienie mocy w 1.8 turbo 180 km
Z k03? Jak dlugo pozyje ta malenka turbinka?
-
Podniesienie mocy w 1.8 turbo 180 km
Widzialem wykres na 200. 190 to bardziej prawdopodobny wynik.
-
Takie tam B5 quattro... :)
No to kolega jest w bledzie. ABZ nigdy nie byl parowany z manualna skrzynia.
-
Takie tam B5 quattro... :)
Na turbo lepiej odkladaj
-
Takie tam B5 quattro... :)
Skad to info na temat manuala?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Ktoras ze skrzyn 2.5tdi Q przy kolach 17" ma vmax w okolicy 400km/h
-
Takie tam B5 quattro... :)
Mega krotka ta skrzynia jest jak na v8. Przyspieszenie mialbys ladne ale okupione spalaniem