Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. U mnie rowniez wsio p&p, zadnych niepokojacych obajwow, dzwiekow itd
  2. Wiedzialem ze sie poddasz pracujac w poblizu Guziora nie mogles wytrwac w postanowieniu pozostawienia wolnossacego
  3. Wystarczy ci spokojnie, nie mysl ze zbudowales superauto - objade cie moim 1.8t Kostki do ogarniecia, schematy sa na forum. Jest tez inna opcja - mam eskowe zegary 2x32pin + 1x20 a chyba taki uklad masz u siebie. Zegary z anglika wiec predkosciomierz w milach i km, fis do roboty. Oddam tanio
  4. podejdzie, najwyzej trzeba bedzie poprzerabiac kostki
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Epa001
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja przyjade dwoma a4
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mnie tez pasuje. Jak bede w lodzi to przyjade na spota
  8. Bardzo delikatnie wyszlo - 420km/700nm na luznych wg i z brakiem paliwa. Guzior mowi ze do poprawki wynik
  9. Fak ju! szczesliwie wrocili?
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja po raz kolejny dodam ze warto podjechac na spot vaglodz w kazdy czwartek o 19 w to samo miejsce gdzie odbywaly sie nasze spotkania
  11. A jak peknie to 400 to co dalej? Bo obaj wiemy ze to choroba
  12. Silnik AKG
  13. Przy 1.15b? Ladny wynik z td04! Jestescie juz w okolicy wydajnosci td05. U mnie przy 0.95b jest rowne 300KM
  14. Oczywiscie ze mialy, nie tylko s8 ale i zwykle a8. Poliftowy silnik bez wiekszego problemu znajdziesz z manualem
  15. Przeciez to to samo tylko z fsi stare 2.2 z przyjemnoscia przyjmuje strokera na ~2.6
  16. widzialem a4 z 2.2 pod maska ale tam byla mega rzezba - m.in. caly pas przedni custom
  17. Z k03? Jak dlugo pozyje ta malenka turbinka?
  18. Widzialem wykres na 200. 190 to bardziej prawdopodobny wynik.
  19. No to kolega jest w bledzie. ABZ nigdy nie byl parowany z manualna skrzynia.
  20. Na turbo lepiej odkladaj
  21. Skad to info na temat manuala?
  22. Ktoras ze skrzyn 2.5tdi Q przy kolach 17" ma vmax w okolicy 400km/h
  23. Mega krotka ta skrzynia jest jak na v8. Przyspieszenie mialbys ladne ale okupione spalaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.