Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. Na benzynie oszczedzisz! Nie ma za co
  2. Hamulce zrob a nie gwinty na zime zakladasz [emoji14]
  3. Od s4 przeplywka i korekta softu. Masz zapas jak cholera
  4. Ile razy padnie jeszcze to pytanie? Tak, podejdzie p&p
  5. Sachs 3000 844 701, zniesie bez najmniejszego problemu
  6. A masz takie pod reka? Na handel?
  7. Te wpadly w rece jak bede skladal drugie b5 dla brata to pomysle na zaciskiem z b6 a on dostanie secik s4b5. Zacisk i jarzmo komplet z b6 czy jarzmo z czegos innego?
  8. jarzma i zaciski s4b5 fl, tarcze s4b6, przewody i adaptery oddalajace zacisk od Sida
  9. S4B5FL + S4B6 + adaptery i przewody od Sida
  10. Dokladnie. Do nowej budy bedzie harder, better, faster, stronger
  11. A jak temat hebla? do mnie dzis dotarlo 300mm na tyl
  12. jak wszystko powyzej k03s a te podstawki to kategoria "korki od R8"
  13. Te z 034 to piekne aluminium i sa warte tych dolarow
  14. Tylko cena zaporowa tego zestawu wiazka wychodzi taniej ale podstawki pod cewki w wykonaniu 034 sa piekne. Jaralem sie nimi strasznie jak do mnie przyjechaly
  15. 1J0971658L to kompletna wiazka pozawalajaca na ominiecie modulu zaplonowego i przejscie na cewki tfsi
  16. To wszystko. Zostaje tylko kabelkologia wiazki kabinowej i ewentualnie montaz manetki z tempomatem. Przeciez nie po to robisz elektroniczna przepustnice zeby nie zalozyc tempomatu
  17. ale wiesz ze masz dostepny tryb cichy?
  18. Ok, wracajac do 1.8t - zbudowanie auta na cwiartke czy do zabawy na autostradzie to zupelnie inna para kaloszy niz zbudowanie auta do upalania na Poznaniu. Tym bardziej ze kolega chcialby 600KM ktorymi bedzie mogl pojechac nad morze. O automatycznej skrzyni mozna zapomniec, dsg nie dogada sie po CANach a stare skrzynie bez gruntownej przebudowy nie dadza rady. Nawet po przebudowie bedzie to juz tylko skrzynia dragowa a nie cywilna. Manualna skrzynia to temat sprzegla ktore rowniez nie jest juz cywilne i w codziennym uzytkowaniu bedzie zwyczajnie nieprzyjemne. Kolega musi najpierw okreslic cel a pozniej mozna dywagowac. Dalej uwazam ze zbudowanie duzego v8 delikatnie doladowanego bedzie lepszym rozwiazaniem
  19. No to jezeli tak to jest tez opcja z vr5T rownie pionierski projekt
  20. Hehe to jest temat ktory wszyscy pomijają
  21. ABZ bedzie duzo tanszy w zakupie T76 w b6. B7 to to samo
  22. Za malo do czego? Obstawiam ze 95% aut ma moc ponizej 200KM v8 szlo w budzie b7 wiec nie powinno byc problemow, skrzynia kazda przykreci sie do silnika
  23. Jak zbudujesz to z glowa to 200KM z cylindra da sie zrobic w taki sposob ze nie bedzie to jednorazowy silnik. Jesli chcesz upalac na torze to mysle ze okolice 600KM to wszystko. Ale biorac pod uwage koszt tej zabawy to uwazam ze lepiej wlozyc v8 + turbo i masz 600KM ktore bedziesz mogl upalac do woli w przeciwienstwie do 1.8t

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.