Treść opublikowana przez marcindlug
-
Takie tam B5 quattro... :)
Nie rob tego! Wydechu tez nie rob tak gigantycznego
-
Takie tam B5 quattro... :)
Tez od 320mm wzwyz, rozstawem otworow do przykrecenia jarzma
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podreczniki mowia ze powinno byc orurowanie o srednicy wylotu z turbo na odcinku turbo-ic i o srednicy przepustnicy na odcinku ic-przepustnica. U mnie sprawdza sie to idealnie. Przy 1.7b temperatura w dolocie jest o 10-15 stopni wyzsza od otoczenia
-
Takie tam B5 quattro... :)
Do meskich hebli
-
Takie tam B5 quattro... :)
Problemy zdrowotne, mam juz dosyc :/ ale co by sie nie dzialo za tydzien jestem
-
Takie tam B5 quattro... :)
Heh heble zrob w pierwszej kolejnosci!
- Spociki Łódzkie
-
Takie tam B5 quattro... :)
A po co ci gleba?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Z ta turbodziura to bym sie tak nie rozpedzal. Faktycznie powiekszy sie pojemnosc ukladu przy orurowaniu wiekszej srednicy ale powiekszy sie nie na tyle zeby dalo sie to odczuc. Masz absolutnie racje ze 2 cale srednicy wystarcza, od siebie dodam ze nawet spawajac orurowanie od podstaw ciensze da sie latwiej poprowadzic bo wszedzie sie zmiesci
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
2.5 cala bedzie git do ponad 300KM
-
Spociki Łódzkie
Ale juz po rozebraniu sie?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Przeglad opisujacy zmiany konstrukcyjne i heja to nie jest takie trudne
-
Spociki Łódzkie
Tez nie polecam ale u niego mozna placic dywanikami wiec sie jezdzi
-
Spociki Łódzkie
Powaznie? Rewelacyjny wynik! musze sie z Toba jakos ustawic np u DJ i poogladac webasto dziala?
-
Podniesienie mocy w 1.8 turbo 180 km
Wlasnie, zapetlone wtryski to opcja na uboga mieszanke na wysokich obrotach a wiec i zbyt wysoka temperature. Cos czego nalezy unikac za wszelka cene
-
Spociki Łódzkie
A tak z czystej ciekawosci to ile to spala?
-
Podniesienie mocy w 1.8 turbo 180 km
Ale zapetlajace sie wtryski to juz brak mozliwosci adaptacyjnych. Jak zajdzie potrzeba podlania paliwem to komputer nie bedzie mial juz chyba pola manweru nie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ponoc mega pozno wstaja. sam rozwazalem zanim poszedlem w td
-
Takie tam B5 quattro... :)
bez filmu sie nie liczy!
-
Takie tam B5 quattro... :)
Co tak pozno?
-
Takie tam B5 quattro... :)
Klima i wspomaganie bez problemu sie mieszcza
-
Takie tam B5 quattro... :)
Policzy jak za prezydenta! [emoji14] wszyscy czekamy na odpalenie
-
Spociki Łódzkie
u nas wszyscy maja serie, najczesciej 1Z a czasami AFN sie trafi
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Marcinie może Ty sie wypowiesz na temat duzej mocy w FWD... Ile tam wreszcie tych mustangów siedzi i jak z trakcją itp? Na r1r od 2 biegu szedl jak glupi jedynka z przyczyn oczywistych nie byla potrzebna na cale szczescie mozna startowac z procedury z drugiego biegu I fakt, zakupila mi sie buda Q
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ale silnik zawsze mozna zeswapowac do budy z Q