Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
Bo to wspaniale auto o klasycznej urodzie. Jak ja
-
Spociki Łódzkie
U nas nikt takich tuningow jak klapa amerykanska nie robi bo drogo [emoji14] AC/DC w lipcu na narodowym!
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Jest jedna rzecz ktora zostala zrobiona - jest przelozona na druga strone amortyzatora
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Linka jest seryjna, nie byla w zadnym stopniu modyfikowana, wymieniana czy macana
-
Spociki Łódzkie
hue hue ależ to jest piękny wóz!
-
Spociki Łódzkie
oni sami twierdza ze graja new post metal
-
Spociki Łódzkie
Nie szata zdobi czlowieka a jestem wiernym fanem ciezszego grania - od new wave of british heavy metal po new post metal pod postacia braci figo fagot
-
Spociki Łódzkie
Czarna schla po praniu
-
Spociki Łódzkie
Do niczego sie nie przyznaje prawdopodobnie wypadek przy pracy - nie zrobilem prania na czas i skonczyly sie czarne koszulki
-
Takie tam B5 quattro... :)
Dokladnie taka
-
Takie tam B5 quattro... :)
Guzior ma juz doswiadczenie z t76 i do 4 litrow pojemnosci jest to idealne rozwiazanie
-
Takie tam B5 quattro... :)
tak jak wczoraj powiedzialem - daje Ci dwa tygodnie i pekniesz bedzie turbo
-
Spociki Łódzkie
Jezdzisz na epa, jestes z Pabianic
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
mysle ze w maksie ze 25-30km wiecej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to jeszcze kolektor i reszta orurowania. duze turbo to nie tylko koszt samej sprezarki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale z kolektorem razem? Bo jesli musialbys spawac to td05 w tych pieniadzach tez kupisz
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Sprzeglo mocniejsze i tyle. Napedy audi sa pancerne
-
Sleeper project - A4 B5 VR6 2.8 24V
Nie wygenerujesz takiej ilosci nm zeby w 1.8 byl ci potrzebny dwutarcz
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A dlaczego mial nie zaskoczyc jak to blizniacze konstrukcje?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przeciez to zaden problem da sie wykonczyc opony w ciagu doby
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kurcze, z jednej strony masz racje ale z drugiej strony zmiana opon to i tak maly problem w mocno zmodyfikowanym aucie uzywanym jako daily
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zdrowe zawieszenie, dobra opona w meskim rozmiarze i oska pojedzie. U mnie 340km na kolach od drugiego biegu jedzie pieknie mozna wrzucic torsen i na bank poprawia sie wlasciwosci jezdne ale tak czy inaczej Q to Q
-
Spociki Łódzkie
Albo trzeba sobie ustawic priorytety jezeli nie ma lepszych ofert
-
Spociki Łódzkie
Aleś mu pan pojechal!
-
Spociki Łódzkie
dobry pomysl