Treść opublikowana przez marcindlug
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jesli mowa o sondzie szerokopasmowej to odsun od glowicy bo bedzie zdecydowanie za cieplo, jesli mowa o egt to powiem tak - mam w swoim spaghetti trzy temopary ktore moge odczytac na zywo. Dwie sa przy glowicy (3 i 4 cylinder, 2cm od glowicy) a jedna przy turbo. Na wolnych obrotach widze roznice pomiedzy odczytami z tych przy glowicy a tej przy turbo. Podczas palowania roznica ta zaciera sie ale i tak daje sie zauwazyc, przy spokojnej jezdzie jest bardziej widoczna
-
Spociki Łódzkie
Po co tak dmuchasz w te trabke? Nie lepiej puscic mp3 64kbps?
-
Spociki Łódzkie
czesc Sebus :* <3 Dżizas, jakie paszczury... poza Tori Black nie znam zadnej :/ starzeje sie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bardzo dobry film! z czystym sumieniem moge polecic ale zaznaczam ze to nie jest film dla kazdego - nie ma tam slodzenia, jest duzo brutalnych zachowan i zezwierzecenie
-
Spociki Łódzkie
wybiera sie ktos jutro? https://www.facebook.com/events/865040363530716/
-
Spociki Łódzkie
a jaki stozek?
-
Spociki Łódzkie
moje gwizda zawsze
-
Spociki Łódzkie
Bede kolo 18.30
-
Spociki Łódzkie
Ja moge podjechac jesli ktos jeszcze sie wybiera
-
Spociki Łódzkie
Na Furie? Rowniez polecam ale wez poprawke na fakt ze tam jest wojna bez koloryzowania. Brak zahamowan i mega krwawe rozprawianie sie z przeciwnikiem. Zarowno furia jak i interstellar nie sa dla kazdego. Do interstellar nie podchodz bez proby zrozumienia dylatacji czasu i zapoznania sie z teoria wzglednosci
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kup sobie nowki sztuki - beru zse031 lub 32 (czarne/czerwone). szkoda hajsu na uzywki w temacie wiazki i kostek (do 4 cylindrow) - 1J0971658L gotowa wiazka z kostkami do tych cewek. w necie masz udokumentowana kabelkologie. ja mam u siebie zrobiona wlasnie taka konwersje i wszystko dziala pieknie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
no tak, pasek gates
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
latasz bez oslony paska?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wrocilem z "Interstellar" - mega film, "2001 odyseja kosmiczna" naszego pokolenia, jak dla mnie 10/10
-
Spociki Łódzkie
ja latalem po wlokniarzy i trasie gornej. wrocilem z "Interstellar" - mega film, "2001 odyseja kosmiczna" naszego pokolenia, jak dla mnie 10/10
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zse31 i 32 roznia sie kolorem - jedne sa czerwone a drugie czarne
-
Spociki Łódzkie
wpada kto na spot vaglodz? miejsce to samo co nasze spoty, dzis o 19. ja dotre przed 20
-
Spociki Łódzkie
co te gtry robio to ja nie ogarniam... mega kocur Seba <3 :*
-
Spociki Łódzkie
A kto spi? Sebuś <3
-
Spociki Łódzkie
wez mi zalatw klubowicza pasowalby mi do felg
-
Spociki Łódzkie
Bez przesady chodzi mi np; czy warto zagazować , a że lubi oliwe zdania podzielone dla mnie lepiej dolewać niż zastanawiać się ile tak na prawdę ma najechane na ONJa sie wykaże wiedza oznaczenie silnika masz ALT nie warto Gazować no nie na darmo jestes klubowicz
-
Spociki Łódzkie
nie palowac na zimnym kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM ty już sie tak nie chwal tylko odłóż go ładnie dla mnie mowisz masz detale dogadamy Seba <3 :* wejdzie wejdzie ale pali jak smok wiec ostrzegam tak, juz pora nie ma sie co bawic w polsrodki Tomku obawiam sie ze Twoje 1.9 pije tyle co Ty
-
Spociki Łódzkie
nie palowac na zimnym kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM
-
Spociki Łódzkie
a co masz do ogarniecia?
-
Spociki Łódzkie
o widzisz! akurat bede mial auto na ktorym bedziesz mogla cwiczyc hahah najpierw sie ubezpieczę Spokojna Twoja rozczochrana jak przypalisz lakier to nie bedzie straty bo i tak bedzie malowany/oklejany