Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. Jesli mowa o sondzie szerokopasmowej to odsun od glowicy bo bedzie zdecydowanie za cieplo, jesli mowa o egt to powiem tak - mam w swoim spaghetti trzy temopary ktore moge odczytac na zywo. Dwie sa przy glowicy (3 i 4 cylinder, 2cm od glowicy) a jedna przy turbo. Na wolnych obrotach widze roznice pomiedzy odczytami z tych przy glowicy a tej przy turbo. Podczas palowania roznica ta zaciera sie ale i tak daje sie zauwazyc, przy spokojnej jezdzie jest bardziej widoczna
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Po co tak dmuchasz w te trabke? Nie lepiej puscic mp3 64kbps?
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czesc Sebus :* <3 Dżizas, jakie paszczury... poza Tori Black nie znam zadnej :/ starzeje sie
  4. bardzo dobry film! z czystym sumieniem moge polecic ale zaznaczam ze to nie jest film dla kazdego - nie ma tam slodzenia, jest duzo brutalnych zachowan i zezwierzecenie
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wybiera sie ktos jutro? https://www.facebook.com/events/865040363530716/
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jaki stozek?
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moje gwizda zawsze
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bede kolo 18.30
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja moge podjechac jesli ktos jeszcze sie wybiera
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na Furie? Rowniez polecam ale wez poprawke na fakt ze tam jest wojna bez koloryzowania. Brak zahamowan i mega krwawe rozprawianie sie z przeciwnikiem. Zarowno furia jak i interstellar nie sa dla kazdego. Do interstellar nie podchodz bez proby zrozumienia dylatacji czasu i zapoznania sie z teoria wzglednosci
  11. kup sobie nowki sztuki - beru zse031 lub 32 (czarne/czerwone). szkoda hajsu na uzywki w temacie wiazki i kostek (do 4 cylindrow) - 1J0971658L gotowa wiazka z kostkami do tych cewek. w necie masz udokumentowana kabelkologie. ja mam u siebie zrobiona wlasnie taka konwersje i wszystko dziala pieknie
  12. wrocilem z "Interstellar" - mega film, "2001 odyseja kosmiczna" naszego pokolenia, jak dla mnie 10/10
  13. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja latalem po wlokniarzy i trasie gornej. wrocilem z "Interstellar" - mega film, "2001 odyseja kosmiczna" naszego pokolenia, jak dla mnie 10/10
  14. zse31 i 32 roznia sie kolorem - jedne sa czerwone a drugie czarne
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wpada kto na spot vaglodz? miejsce to samo co nasze spoty, dzis o 19. ja dotre przed 20
  16. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co te gtry robio to ja nie ogarniam... mega kocur Seba <3 :*
  17. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A kto spi? Sebuś <3
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wez mi zalatw klubowicza pasowalby mi do felg
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bez przesady chodzi mi np; czy warto zagazować , a że lubi oliwe zdania podzielone dla mnie lepiej dolewać niż zastanawiać się ile tak na prawdę ma najechane na ONJa sie wykaże wiedza oznaczenie silnika masz ALT nie warto Gazować no nie na darmo jestes klubowicz
  20. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie palowac na zimnym kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM ty już sie tak nie chwal tylko odłóż go ładnie dla mnie mowisz masz detale dogadamy Seba <3 :* wejdzie wejdzie ale pali jak smok wiec ostrzegam tak, juz pora nie ma sie co bawic w polsrodki Tomku obawiam sie ze Twoje 1.9 pije tyle co Ty
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie palowac na zimnym kod sie nie zgadza jak juz Bartek wspomnial. 2.0 lubi olej i nic sie nie da z tym zrobic. silnik generalnie kiepski i nielubiany. jak cos to mam na sprzedaz 1.8t @ 2.0 ~400KM
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co masz do ogarniecia?
  23. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o widzisz! akurat bede mial auto na ktorym bedziesz mogla cwiczyc hahah najpierw sie ubezpieczę Spokojna Twoja rozczochrana jak przypalisz lakier to nie bedzie straty bo i tak bedzie malowany/oklejany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.