Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
ma sie ten gust...
-
Spociki Łódzkie
https://vimeo.com/88855333
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba! DJ mowi ze mnie juz mniej lofciasz i znalazles inna milosc! Prawda to?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ta ja chyba tez tak zrobie
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
Kurcze... Wydawalo mi sie ze jednak cos wiem
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ty chyba mojego parcha nie widziales
-
turbina do 2.8
Wcale nie wiadro
-
Spociki Łódzkie
Ide sie podotykac... Seba :*
-
Spociki Łódzkie
Ale gtrem nie przewieziesz komody z predkoscia swiatla
-
Spociki Łódzkie
Spalanie nie jest tragiczne w tych autach
-
turbina do 2.8
Ale to w dalszym ciagu doladowanie za ciezkie pieniadze. Nie ma to wiekszego sensu... Lepiej zadzwonic do Sida czy Nosba i kupic kompletne 2.7bit
-
turbina do 2.8
bez montazu turbiny mozesz np zamontowac inny silnik - np 4.2 v8:decayed:
-
Spociki Łódzkie
Czujnik polozenia walu tez by przestal dzialac?
-
Aeb [email protected] :)
auto jezdzi na EMU. moge zrobic log w emu i sobie zerkniesz powiedz tylko ktore parametry interesuja cie najbardziej sprzeglo jest najlepszym rozwiazaniem zastosowanym w tym aucie jest absolutnie bezbledne, klei jak glupie, zadnych dziwnych dzwiekow ze sprzegla czy skrzyni nie ma, skrzynia rowniez trzyma sie dzielnie robisz strokera? WARTO! nie ma zadnych negatywnych skutkow, dol jest zupelnie inny i autentycznie czuc powiekszenie pojemnosci. warunek konieczny - silnik musi byc idealnie spasowany. nie warto oszczedzac na tej robocie. jako ze chcialem miec auto jak najcichsze to tlumiki sa ogromne. np tlumik srodkowy jest na dlugosc calej kabiny i slysze ze gdzies uderza podczas ruszania. wiec na bank trzeba to poprawic. z innych rzeczy to sonda lambda sie poddala i na sztywno pokazuje 1 wiec jest do wymiany. jesli interesuja cie jakies konkretne informacje lub chcesz zobaczyc cos czego nie pokazalem do tej poty to pisz zobaczymy co da sie zrobic
-
Spociki Łódzkie
If ju noł łat aj min
-
Spociki Łódzkie
Macac to by kazden jeden chcial ale robic to ni ma komu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bogol... Nagrywarka bluray w lapku... Prosze prosze
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Oraz Figo i Fagot z Braci Figo Fagot!
-
Spociki Łódzkie
Znam u ciebie kilka okazow, z jednym bylem zwiazany i myslalem ze tam wszystkie takie
-
Spociki Łódzkie
Jestem korpoinforobolem i o komputerach oraz dziewczynach ktorych imiona koncza sie na .jpg moge mowic bez konca
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
I stacja dokujaca! Nie zapomnij o stacji!
-
Spociki Łódzkie
Zapomniales o ekranie 4K i to wszystko w 13 calach