Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebuś! :* <3 swoja fote wrzuc!
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :* <3
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Obstawiam ze wrzucajac tylko dp wydech wyda do tych planowanych koni. Duze srednice sa duzo glosniejsze i w 230 konnym aucie darcie ryja nie ma sensu. Skresl 2.75 na dzien dobry.
  4. Wyda, ale padlo pytanie o walbro to odpowiedzialem
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Skoro nie zabardzo chcesz modzic to 2.5 czy 2.75 cala to przerost formy nad trescia. Jaka moc/plany?
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebuś Sebuś Sebuś!
  7. najbardziej to polecilbym boscha 044 ale to bylby przerost formy nad trescia mysle ze pompa z AJL bedzie idealna
  8. N75J pozwala na minimalnie wiekszy boost ale tylko w peaku wiec bez sensu. 710N to chyba jedyna obecnie produkowana DVka wiec jest jak najbardziej ok. Jesli chodzi o paliwo to z duzym zapasem bedzie bosch 040 albo np walbro 255. Inna opcja to pompa paliwa z AJL ktora jest identyczna z pompa s4
  9. Pomysl o mocniejszej, dv to plastik i membrana wiec warto wymienic, n75 w zasadzie sie nie psuje
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia, ty masz 18 lat przeciez!
  11. Sa tacy ktorzy twierdza ze to swietne turbo. Ale prawda jest taka ze chinczyki pozno budza sie do zycia :/ do czego chcesz to montowac? Da sie pewnie wybrac cos lepszego
  12. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ludzie tyle zyja? Dev, jak juz tu jestes to powiedz prosze co mozna wrzucic za hebel na tyl auta na plycie golfa 4 4x4? Przod 345mm.
  13. Nie wydaje mi sie. Ale moge sie mylic
  14. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mialem napisac ale ty musisz byc niemlody ale dotarlo do mnie ze ja tez pamietam Lodz sprzed 20 lat
  15. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty i ja mamy zatem bardzo rozne definicje slowa "troche" przeciez nie da sie pobtej dziurze jezdzic
  16. O Panie! Bardzo ladnie brak foteli w aucie wyjasnialby dlaczego wczoraj na przybyszewskiego wodzialem cie w porsche albo kogos mega podobnego w identycznym zielonym jabluszku
  17. Boscha lepiej zmiana regulatora to zadna przerobka
  18. Wydadza z zapasem na 4b To nie jest kwestia za duzych wtryskow bo ogarniety tuner sobie z kazdymi poradzi.
  19. Przerost formy nad trescia ale wtryski faktycznie fajne
  20. Do kina warto isc w ten weekend ale nie na greya tylko na "Kingsmen" - rewelacyjny film! Polecam
  21. Pewnie 360mm a8d3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.