Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
Sebuś! :* <3 swoja fote wrzuc!
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Obstawiam ze wrzucajac tylko dp wydech wyda do tych planowanych koni. Duze srednice sa duzo glosniejsze i w 230 konnym aucie darcie ryja nie ma sensu. Skresl 2.75 na dzien dobry.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wyda, ale padlo pytanie o walbro to odpowiedzialem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak, bez problemu.
-
Spociki Łódzkie
Skoro nie zabardzo chcesz modzic to 2.5 czy 2.75 cala to przerost formy nad trescia. Jaka moc/plany?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Walbro gss341 albo 342.
-
Spociki Łódzkie
Sebuś Sebuś Sebuś!
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
najbardziej to polecilbym boscha 044 ale to bylby przerost formy nad trescia mysle ze pompa z AJL bedzie idealna
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
N75J pozwala na minimalnie wiekszy boost ale tylko w peaku wiec bez sensu. 710N to chyba jedyna obecnie produkowana DVka wiec jest jak najbardziej ok. Jesli chodzi o paliwo to z duzym zapasem bedzie bosch 040 albo np walbro 255. Inna opcja to pompa paliwa z AJL ktora jest identyczna z pompa s4
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Pomysl o mocniejszej, dv to plastik i membrana wiec warto wymienic, n75 w zasadzie sie nie psuje
-
Spociki Łódzkie
Madzia, ty masz 18 lat przeciez!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
300KM
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sa tacy ktorzy twierdza ze to swietne turbo. Ale prawda jest taka ze chinczyki pozno budza sie do zycia :/ do czego chcesz to montowac? Da sie pewnie wybrac cos lepszego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zielone bosche
-
Spociki Łódzkie
To ludzie tyle zyja? Dev, jak juz tu jestes to powiedz prosze co mozna wrzucic za hebel na tyl auta na plycie golfa 4 4x4? Przod 345mm.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie wydaje mi sie. Ale moge sie mylic
-
Spociki Łódzkie
Mialem napisac ale ty musisz byc niemlody ale dotarlo do mnie ze ja tez pamietam Lodz sprzed 20 lat
-
Spociki Łódzkie
Ty i ja mamy zatem bardzo rozne definicje slowa "troche" przeciez nie da sie pobtej dziurze jezdzic
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
O Panie! Bardzo ladnie brak foteli w aucie wyjasnialby dlaczego wczoraj na przybyszewskiego wodzialem cie w porsche albo kogos mega podobnego w identycznym zielonym jabluszku
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Boscha lepiej zmiana regulatora to zadna przerobka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wydadza z zapasem na 4b To nie jest kwestia za duzych wtryskow bo ogarniety tuner sobie z kazdymi poradzi.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przerost formy nad trescia ale wtryski faktycznie fajne
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Do kina warto isc w ten weekend ale nie na greya tylko na "Kingsmen" - rewelacyjny film! Polecam
-
Takie tam B5 quattro... :)
Pewnie 360mm a8d3