Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
trzeba przyznac ze trzymaja forme
-
Spociki Łódzkie
Sebuś a czy ty zamowiles juz swoja kopie "vanillahajs"?
-
Swap 4.2 v8 do b5
jesli abz to 32v, niestety w tym przypadku potrzebny jest patent ktorego zdradzic nie moge. odezwij sie do kolegi guziq
-
Swap 4.2 v8 do b5
32 czy 40v?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak, dodatkowo bardzo szybko budowane jest cisnienie wraz z obrotami krasnobrodzka idealnie spasowala silnik
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja przy 90 stopniach na 5w50 mam 2.5b cisnienia oleju. Przy ~110 stopniach troche ponad 2b.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
U mnie nic nie halasuje, biegi wchodza dokladnie tak jak wchodzily
-
Aktywacja procedury startu w 1.8T, launch controll, antilag? Jak to zrobić/aktywować/zamontować?
NIE JEST TO ZDROWE DLA SILNIKA, lc da ci plomienie, wystarczy sama zmiana w kompie. tylko lc czy fs/al przydatne sa przy duzych turbinach, przy k03 czy k04 niema to sensu.
-
Takie tam B5 quattro... :)
Troche to smutne
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No i git to zalezy od Twojej fantazji. Mysle ze najlepiej wzdluz silnika, ciasniutko jak ori k03. Td04 nie jest jakies mega wielkie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak spasowac kute korby? Najlepiej u kogos kto sie na tym zna. Sprecyzuj pytanie
-
Takie tam B5 quattro... :)
Troche glupio zrobiles ze kupujac silnik zaoszczedziles na rozrzadzie :/
-
Audi a4 b5 1.8T Przełączalne mapy podczas jazdy
Dlaczego? To nie jest jakas mega moc
-
Audi a4 b5 1.8T Przełączalne mapy podczas jazdy
Zapytam bo musze - mowisz ze chcesz 250KM. W takim razie po co ci przelaczanie map? Jaki to ma sens? Lpg bez problemu ogarnie w calym zakresie te 250KM.
-
Swap Silnika audi a4 b5 1.8 125km jaki silnik ?
skoro adr to przepustnica na linke wiec najlatwiej AEB. uwazam jednak ze lepszym wyborem bedzie cos mlodszego na nowszym sterowniku np APU lub AVJ. jesli chodzi o koszta to ciezko okreslic - zawsze wyjdzie cos przy robocie, nie okresliles czy bedziesz to robil sam czy u mechanika. w profilu masz FWD wiec 1.8T to optymalne rozwiazanie, do mocniejszej opcji, 2.7bit przydaloby sie jednak quattro
-
Spociki Łódzkie
5hp24 to mocna skrzynia
-
Spociki Łódzkie
To jest pytanie z cyklu czy ktos widzial Yeti
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Akurat pompa z zapasem to dobry pomysl
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zostaw n75, nie wiem skad wzielo sie przeswiadczenie ze mac jest lepszy. Ja asekuracyjnie wzialbym rozmiar wieksze wtryski
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kamien umyslu jest szosty
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Beda dwie rekawice
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ta scena wprowadza do fabuly avengers infinity wars I i II. Niestety dopiero 2018 i 19
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A dlaczego uwazasz ze potrzebujesz MACa? Wtryski o jakiej wydajnosci?
-
Audi a4 b5 1.8T Przełączalne mapy podczas jazdy
Ale lpg opiera sie przeciez na czasach wtrysku z benzyny wiec nie ma zadnego problemu zeby jezdzic na 10 mapach. To nie ma zadnego znaczenia.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Absolutnie bezbledny film! Jest zupelnie inny niz moznaby sie spodziewac po trailerach. Jest tylko jedno ale - jestem zatwardzialym fanem wiec moja opinia moze byc wypaczona