Treść opublikowana przez marcindlug
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
To nie ma znaczenia. Chcesz miec dzialajace i bezawaryjne to nie oszczedzaj
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
Albo ma latac albo oszczedzasz. Nie mozna miec tego i tego.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
siostry mam mala prosbe czy mozecie w wolnej chwili wypelnic ankiete? https://docs.google.com/forms/d/1Cjc8Q4DkwxNxJ1Jrd-ajQVSZklIpPMnbkt_EzC-ZXN4/viewform?c=0&w=1
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Zakladam ze o tym mowimy https://www.facebook.com/events/986656614719235/
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
wiem ale na bank sie nie posklada prawdopodobnie pojawie sie kibicowac
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
to chociaz tyle dobrego. jak poskladam swojego parcha to trza sie bedzie sprawdzic na jakims stance czy innym zlocie
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
a jak pod maska? otworzyles juz?
-
Spociki Łódzkie
wy pewnie defilade ogladacie w tv? nawet mi was nie zal popatrzcie jak wyglada defilada na radarze
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
no i po co takie teksty o policji? faktycznie auto po kolizji nie spelnialo warunkow dopuszczenia do ruchu wiec co sie dziwisz? faktycznie slaby temat z dziczyzna. droga po ktorej jechales byla oznaczona znakiem ostrzegajacym przed zwierzyna?
-
AEB quattro prośba o ocene wyceny projektu
odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta - wczesniej znalalzlem wal ABF w nominale
-
Jakie Ciśnienie na Turbo k03
powinno byc 0.6
-
AEB quattro prośba o ocene wyceny projektu
Blok 058 tez sie do tego nadaje, obstawialbym ze nawet latwiejszy temat niz 06A http://a4-klub.pl/index.php?/topic/[email protected]:)
-
AEB quattro prośba o ocene wyceny projektu
jesli AEB to nie zapomnij o panewkach walka posredniego gdybym jeszcze raz mial wybierac turbo wybralbym wlasnie EFR, GT30 to tez dobry wybor. jesli chodzi o spool to przy tym rozmiarze i tak najlepiej zrobic strokera. ewentualnie mozesz oszczedzic na projekcie i wziac moj silnik razem z osprzetem, sporo zostanie ci w kieszeni
-
AEB quattro prośba o ocene wyceny projektu
pompe paliwa dalbym bosch 044, turbo - np Borg Warner EFR 6758 skoro rozbierasz silnik to dodaj nowe pierscienie, pasowanie korbowodow - nie daj sobie wmowic ze sa precyzyjnie wykonane. warto wymienic wszystkie atrakcje typu dv, n75. sprzeglo mozesz zrobic tak jak u mnie - zamach z abk + sprzeglo rs4. jaki silnik ma robic za baze projektu?
-
Spociki Łódzkie
Spot odbyl sie w ostatni weekend. Bylo nas trzech, stara gwardia
-
Spociki Łódzkie
Wiemy gejuchu! Gratulacje! :*
-
Spociki Łódzkie
Sebuś <3 :*https://youtu.be/wV2mfoBRWJk
-
Spociki Łódzkie
Cycki chcial pokazac
-
Spociki Łódzkie
witam geje i panie dzis o 18 melduje sie na parkingu auchan. bedzie milo jak ktos dolaczy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
teoria mowi ze odcinek turbo -> ic powinien miec srednice taka jak wyjscie z turbo, odcinek ic -> przepustnica, srednice przepustnicy
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Downpipe to pierwszy element wydechu znajdujacy sie zaraz za turbosprezarka. Jego zastosowanie w miejsce kata pozwala turbinie oddychac "pelna piersia" TIP, turbo inlet pipe, fragment dolotu znajdujacy sie pomiedzy przeplywomierzem a wlotem turbosprezarki. Przy seryjnym czy rozmiar wiekszym turbo nie ma sensu robic z kwasowki, mozna uzyc z b6 - jest sztywniejszy. Druga sonda jest kontrolna i nie bierze udzialu w ustalaniu mieszanki. Podobno. Jesli tak faktycznie jest to blad nie powinien miec negatywnych skutkow. W praktyce sonde tylna wylacza sie modyfikujac sterownik. Tulejki oddalajace sonde od przeplywu spalin nie zawsze daja efekt.
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
I to sa dwie rozne masy ladunku ktory dociera do silnika. Booster wie co mowi.
-
Tuning a4 b5 1.8T AGU
zadnych przyrostow mocy nie bedzie. graty od lpg moga zostac.
-
Spociki Łódzkie
ta, teraz trzeba potestowac i lecimy z koksem