Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcindlug

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcindlug

  1. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Stowka dziennie nie pieniadz, moze stac
  2. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pisz do pocasa. Ma s5 a to przeciez to samo.
  3. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    360mm? Wejdzie pod 17 cali
  4. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hamulce zrobiles?
  5. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moim zdaniem 17 cali zupelnie ci wystarczy! Nic wiecej nie trzeba [emoji14]
  6. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mniejsze kola zaloz
  7. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak bywa :/
  8. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://a4-klub.pl/index.php?/user/34831-rem1k/ten remik moj przyjacielu czesc Madzia <3 :*
  9. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trza bylo z tarczami przymierzyc Pocas ma s5 z tym silnikiem. Smialo uderz do niego
  10. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Swiezak, przestan mowic na siebie swiezak przywitales sie, wiesz juz ze jestesmy tolerancyjni wiec wystarczy. Jestes swoj
  11. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebuś :* <3 ty to jestes strit rejser
  12. blok 058 jak najbardziej nadaje sie na strokera przy zwiekszaniu wykorbienia trzeba zebrac troche materialu z bloku - wal z kutym korbowodem nie zmiesci sie. trzeba rowniez stoczyc zebatke walka posredniego. wal stosujemy z ABF dla wykorbienia 92.5mm lub z ALH dla wykorbienia 95.5 jesli mnie pamiec nie myli. przy wiekszym wykorbieniu pojemnosc osiagana to 2.1L. tloki ktore idealnie nadaja sie na strokera na 2.0L to tloki z wczesnych 2.0 tfsi np AXX. trzeba je poddac odpowiedniej obrobce - wyciac okno na trzeci zawor ssacy i ewentualnie wybrac denko dla uzyskania nizszego CR. srednica sworznia to 20mm. przy overbore powyzej 82mm pasujaca uszczelka pod glowice pochodzi z silnika ALT. jest jeszcze cos bardziej hardcorowego ale to juz nie "not for the faint-hearted" 2190CC This is a kit for the very serious VW/Audi owner who wants a manly 100mm stroke crankshaft & paper thin cylinder walls. Kit requires the purchase of the ALH 236mm TDI block. Kit includes: (1) - 100mm Eurospec Forged Crankshaft with correct Oil Pump gear to utilise the stock 1.8T oil pump (4) - SCAT 159mm/21mm Forged Connecting Rods (4) - 83.5mm JE Forged Pistons w/ 9.5:1 nominal Compression Ratio (10) - ARP 12mm Head studs to allow the use of a 20V head on an ALH block
  13. silnik AJL nie rozni sie niczym od silnika AEB, ma ta sama turbosprezarke, sterowniki sa zamienne. z kazdego z wymienionych silnikow, jesli bedzie to bardzo zdrowa jednostka, zrobisz 200KM. 250KM jest nieosiagalne bez zmiany/modyfikacji turbosprezarki. najlepsze efekty bez zmiany turbo osiagniesz przy silniku BEX - 190KM seryjnie, 230 do osiagniecia.
  14. 180KM mial tylko AJL, silnik moze byc np z passata. zastanow sie najpierw jaka moc chcesz osiagnac. na swapa kup cos na motronicu me7 - APU, ANB, AWT albo cos z nowszych aut np AVJ, BFB. silnik o ktorym piszesz, 180KM byl na starym motronicu ktory niechetnie jest ruszany przez tunerow. mocy jest u mnie pod dostatkiem, cos pod 400KM. calosc projektu z hamulcami przod i tyl wyszla troche ponad 30tys.
  15. zadna skrzynia nie da ci czegos podobnego do quattro quattro w b5 to tez zupelnie inne zawieszenie z tylu i co za tym idzie zupelnie inne prowadzenie auta. Jesli jestes w stanie kupic wzglednie tanio 2.7bit to zainteresuj sie skrzynia z 2.5tdi. jest dluga, nie bedzie dramatu z przelozeniami. moje 1.8T jest bardzo mocno zmodyfikowane - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/278617-aeb-td0520l/
  16. wszystko jest do ogarniecia. tak jak koledzy wyzej napisali - taki zabieg nie ma sensu bez quattro. gdybys sie jednak zdecydowal to pamietaj ze skrzynia ktora aktualnie posiadasz bedzie stanowczo za krotka jak na moc i moment generowany przez ten silnik.
  17. marcindlug odpowiedział(a) na krzysiek_k91 temat w 1.6
    Immo na zegarach sie nie swieci? Zdejmij klemy z akumulatora i zewrzyj je ze soba na chwile. Zobacz czy po takim zabiegu auto odpali za pierwszym razem.
  18. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie znam się jeszcze na tolerancji i zrozumieniu tutejszego żartu, więc ze względu na pewną nie wiedzieć czy do mnie wypowiedź nadmienię iż to żart My tu tolerancyjni jestesmy prawda Sebuś :* <3? Marcin jak zajrzysz rano to będzie mokry mam trzy wiadra i nie zawacham się użyć Grozisz mi? [emoji14]
  19. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia <3 :* mokrego dyngusa [emoji14]
  20. nieee... tylko efekty niewspolmierne do wlozonej pracy. turbo jest lepszym rozwiazaniem. a wydajnosc kompresora z 3.0tfsi przy silniku o pojemnosci 4.2 nie bedzie oszalamiajaca
  21. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mnie ten koszyczek zmylil :* <3
  22. marcindlug odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebuś <3 :* dawno cie nie widzialem, to fakt, ale na tym zdjeciu jestes zupelnie do siebie nie podobny
  23. Guzior powiedzial ze juz nigdy nie bedzie sie bawil w v8 + kompresor. Ma chlopak uraz
  24. dobra, zarty na bok. to jaki wynik osiagniesz na wymienionych gratach zalezy od wielu czynnikow. najwazniejszy z nich to stan silnika. niestety nikt z nas nie posiada szkalnej kuli wiec ciezko ustosunkowac sie do Twojego pytania. piszesz ze chcialbys 3 z przodu, teoretycznie jest to osiagalne.
  25. Do takich mocy jeszcze klatka by sie przydala.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.