Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
nie chcialem zebys to tak odebral nawet nie zwrocilem uwagi ze byl blad. moj post mial na celu tylko potwierdzenie Twoich przypuszczen
-
Spociki Łódzkie
testował, próchno
-
Dokładka Turbo
inne zawory, nie wiem czy w adr jest natrysk na denko tloka, reszta osprzetu rowniez do wymiany. do tego oczywiscie komp, na 95% lambda, puszka filtra, przeplywka itd itp
-
Spociki Łódzkie
Gratulacje!
-
Spociki Łódzkie
bylem dwa razy w zyciu. nigdy wiecej. w kazdym razie czekamy na informacje!
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
panewki?
-
Launch control w 1.8T
To jest ci to potrzebne tylko do strzelania z wydechu?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Korby zniosa nawet ciut wiecej jesli moment bedzie delikatnie narastal. Do 300km nie trzeba kuc.
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Generalnie to kazde 1.8t przy zakuciu przyjmuje na klate duzo wiecej niz fabryka przewidziala
-
Launch control w 1.8T
tylko me7. nie slyszalem aby w aeb czy ajl dalo sie ten temat ogarnac. LC tak z grubsza sluzy temu aby stworzyc optymalne warunki do powtarzalnego startu
-
Spociki Łódzkie
Obawiam sie ze na moje troski zaden sok nie pomoze
-
Spociki Łódzkie
nie moj mlody przyjacielu... przelalo sie juz
-
Spociki Łódzkie
Nie nie Sebuś. Zycie mnie rani. Mam nadzieje ze sie jutro nie obudze
-
Spociki Łódzkie
zebys wiedzial moj przyjacielu
-
Spociki Łódzkie
Nie stary, wszystko to ch*j
-
Spociki Łódzkie
nie wierze w to. nie wierze w sprawiedliwosc.
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
Kolego, 190km to seryjny silnik przyjmie bez problemu bez koniecznosci wymiany turbosprezarki. Akurat seria to wzgledna bezawaryjnosc. Grube mody to proszenie sie o klopoty
-
Silnik 1.8t 150km upgrade
+1
-
Silnik 1.8t 150km upgrade
Na turbo czy na calosc?
-
Spociki Łódzkie
Gdybym mial wybor to tez bym sie na ten swiat nie spieszyl...
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
przy 200KM? zapomnij...
-
Silnik 1.8t 150km upgrade
octavia ma silnik poprzeczny wiec turbo ktore wymieniles odpada na wstepie. nie kombinuj, okresl cel jaki chcesz osiagnac i zaloz sobie jakis budzet. budzet pomnoz razy dwa i jestes gotowy zeby modzic
-
Spociki Łódzkie
dobra, ktos spoci dzisiaj?
-
Jaka skrzynia 6bieg. do 2.8
np skrzynia z s4
-
Spociki Łódzkie
A moze cos o samochodach? Przeciez to forum motoryzacyjne.