Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.8t 150km upgrade


bandyta928

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to moj pierwszy post na forum wiec prosze o wyrozumialosc :)

Po przeczytaniu post Boostera http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t/mam zamiar osiagnac stage I lub II. Posiadam oktawie 1.8t 1998r przebieg 112tys. i to ja chcialbym zmodernizowac. Mam okazje kupic listwe z wtryskami (Bosch 0280156061) od audi TT 180KM za bardzo dobre pieniadze. Intercooler FMIC 550x140x65mm kupie z allegro (montaz wykonam sam). Kata wybebesze i wspawam metalawa rure do srodka, pucha zostanie. Po takim przygotowaniu moge nastawic sie na ok 190-200KM. Na forum czytalem o Gregor10 tylko ze ja jestem z okolic Poznania i do Jasła mam ponad 600km wiec interesowal by mnie jakis chiptuning w moich okolicach. Z tego co sie orientuje to za chipa trzeba posmarowac 1000-1500zl wiec tutaj pojawia sie moje pytanie czy nie lepiej bylo by dolozyc do turbo i lepszych wtryskow i od razu celowac w 230-250km? Tylko ze szukajac turbo K03-073 lub K04-015 nic nie znalazlem za przystepna kwote, z lepszymi wtryskami tez marnie. Co poradzicie zeby nie przeplacac? Moze moje turbo przerobic na hybryde? Do kogo zglosic sie po czesci, moze jakis forumowicz ma na sprzedaz? i jaki chiptuning polecacie w moich okolicach?

P.S. Sprzedaz seryjnego turbo intercoolera oraz wtryskow wchodzi w gre? Czy dostanie za to bandyckie pieniadze?

Edytowane przez bandyta928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

octavia ma silnik poprzeczny wiec turbo ktore wymieniles odpada na wstepie. nie kombinuj, okresl cel jaki chcesz osiagnac i zaloz sobie jakis budzet. budzet pomnoz razy dwa i jestes gotowy zeby modzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie turbo bedzie pasowac? Budzet ok 3-4 tyski, cel ok 230-250km

Edytowane przez bandyta928
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję zostać przy zmianie softa bo w takim budżecie nie ogarniesz 230-250 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję zostać przy zmianie softa bo w takim budżecie nie ogarniesz 230-250 koni.

+1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...