Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje pomocy w zakupie telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupic telefon na 2sim do pracy, cos na androidzie, z jakims tam w miare aparatem, wyswietlaczem chyba nie mniejszym niz 3,6-4..... na allegro jest w pip tego, ciezko cos wybrac.... cos takiego rzucilo mi sie w oczy gdyz sporo ludzi to kupuje...

4x1.2GHz SMART MOVE KRUGER MATZ DUAL SIM ANDROID (3676093618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

warte to cos? czy w tych pieniadzach szukac czegos innego? ogolnie nie chcial bym sciagac czegos z chin czy niewiedomo z kad.... moze ktos cos podpowie w temacie ewentualnie ma moze cos na sprzedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się pisać bo zaraz wyjdzie wojna. Ale mam 4 tel 2 simowy na Antku i jak kupisz tani to po 2 dniach się poddasz. Masz moja gwarancję bo Android i 2 sim sie gryzą.

Polecam przynajmniej Sony Xperia M Dual. E oddałem pół roczny dziecku do zabawy. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

A co byś nie kupował pamiętaj ze min 1GB ram inaczej osiwiejesz. ;-)

Jesze jedna informacja ważna pełne 2 simowce potrafi robic tylko Samsung i Sony. Reszta to kit.

Sony Xperia Tapatalk 4 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak wlasnie dalej szukajac.....

[h=2]http://allegro.pl/samsung-s7562-galaxy-s-duos-white-bialy-wroc-i3698293501.html[/h]

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

ale tam tez jest ponizej 1gb ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz pentagram monster i ani sie nie zastanawiaj. Oficjalny android 4.1.2 i do tego ta bateria i cena : za 500zl wyrwiesz. :)

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o tym co w chinach dobre :-)

http://t.g6.pl/forum/search.php?search_author=marxxx&sid=818058c8395d4c141180bcd2917fe667

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu dla kobiety, wyświetlacz 3 max 4 cale, na androidzie cena max 600zł nowy. Może coś w stylu samsung galaxy mini2, Lumia 620 :mysli:

Ktoś może coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiety raczej bierz lumie bo na windzie a z Androidem zajoba dostanie. No chyba ze chcesz w jej oczach zabłysnąć a masz trochę pojęcia o Andku to jakieś mini Szajsunga i wkoło będzie Cię prosić o pomoc bo coś się wiesza zacina itp. ;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałbym androida, więc jednak lumia odpada. Czy jakiegoś rozsądnego smartfona kupie za tą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Xperia E na pewno się mieści ale ponieważ mam do niej sporo zastrzeżeń to jakiś Samsung zostaje. Dobrze by było żebyś coś z 1GB ramu znalazł bo niżej Antek od wer. 4.2 się strasznie tnie i muli.

Jak Sony Xperia to M lub L niżej sieczka. ;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bierz pentagram monster i ani sie nie zastanawiaj. Oficjalny android 4.1.2 i do tego ta bateria i cena : za 500zl wyrwiesz. :)

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 4

niewiem czy to kogos jeszcze interesuje ale zakupilem tego monstera, na dwie karty.... monster z niego ladny.... kawal telefonu i ciezki.... ale mi to nie przeszkadza :) narazie wszystko chodzi ladnie.... zobaczymy czy naprawde bateria tyle trzyma co w opisach :) dam znac jak go troche pouzywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...