Treść opublikowana przez redbull
-
[All B6] od wczoraj w kraju - 1,9 TDI
na pewno dam wiecej zdjec i lepszy opis jak tylko bede mial chwile czasu wiecej i bedzie juz wyszykowana.. Wiedzialem, ze sprawi mi tyle radosci, ale nie AŻ tyle
-
[All B6] od wczoraj w kraju - 1,9 TDI
hej. Wczoraj przyjechala do Polski: Na razie tylko 2 zdjecia zrobione na szybko wczoraj komórka.. Jak ja troche podszykuje (umyje, wyczyszcze etc) wrzuce wiecej zdjec lepszej jakosci. Generalnie krotko i na temat: -lipiec 2004r. -1,9 TDI, 130KM -157tys przebiegu -pakiet chrom -siedzienia kubelkowe to tak baaardzo ogolnie.. A wszystko z pomoca niesamowitego profesjonalisty p. Roberta - ale o tym to napisze jakiegos posta w swoim czasie w odpowiednim topicu. Poki co - jestem niesamocie zadowolony z zakupu.. nie da sie opisac pozdrawiam
-
[ALL B6] Polska mapa i soft do NAVI MMI
w opisie jest MMI dlatego tak napisalem ale skoro mowisz ze to RNS-E to ok.. Czyli generalnie mapki jakies na to sa dobre na Polske?
-
[ALL B6] Polska mapa i soft do NAVI MMI
czesc wszystkim! Jutro byc moze bede jechal po to autko: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=101159532&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=97&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&maxPrice=11001&transmission=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&colors=SILVER&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=200000&customerIdsAsString=&categories=EstateCar&lang=pl&pageNumber=1 Posiada on nawigację NAVI MMI / MULTILENKRAD. Moje pytanie jest takie, czy bez problemu da sie wgrac polskojezyczny soft do tej nawigacji no i jakąś polską mapę?? Jesli tak to jakie mniej wiecej pieniadze trzeba szykowac na instalacje takiej mapki i czy samemu mozna to zrobic czy trzeba jakies specjalne kabelki etc.. ?? Znalazlem na allegro cos takiego: http://www.allegro.pl/item536639986_polskie_menu_audi_mmi_a4_a5_a6_a8_q7_polskie_znaki.html Czy sam ten soft rozwiazalby sprawe polskojezycznego menu? Bo mapka do tego - wiadomo - oddzielnie.. Prosze o porady. Z gory serdeczne dzieki, pozdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to cool
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sorrki ze sie wtrace ale dosc fajna miejscowką zeby furką posmigac jest parking kolo SGGW na Nowoursynowskiej..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, zwracam sie z taka nietypową może trochę prośbą, dotyczącą oceny tego autka: http://otomoto.pl/audi-a4-igla-w-super-cenie-tdi-C7295940.html Otóż osoba która sprzedaję tę A4 dzisiaj przyjezdza nią do Wawki - ma jakiś wyjazd do wawki i pytala mnie czy ma przyjechac tą A4 zebym ewentualnie obejrzał chociaż w gruncie rzeczy ta A4 jest na letnich oponach ale po mojej prosbie o przyjazd ta furka, sprzedajacy dzisiaj bedzie nia w Wawce. Czy może ktoś z Was będzie miał chwilkę zeby ok godz. 18-19 skoczyc obejrzeć ten samochód fachowym okiem? Co do dokładnego miejsca gdzie to autko mozna obejrze to będę wiedział dokładniej za ok 1h-max 2h. Bardzo bylbym wdzieczny. Akurat nie mam nikogo w Wawce kto moglby rzucic fachowym okiem na auto i chociaz z grubsza ocenic czy faktycznie jest ono OK czy cos bylo robione.. Jesli ktos jest chetny i dysponuje chwilka czasu dzis wieczorkiem to piszcie. pozdr, Konrad eh...dostalem wlasnie smska ze osobie ktora sprzedaje ten samochod nie udalo sie jeszcze wyjechac z bialegostoku wiec przelozy pewnie wyjazd na jutro. Takze sory za spam. Ewentualnie jesli ktos znalazlby chwile zeby podjechac to autko zobaczyc to piszcie tu albo na priv.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej.. Witam wszystkich kolegów i koleżanki (o ile są ). Specyfikacji auta na razie nie podam, bo wlasnie jestem w trakcie oczekiwania na sygnał z Niemiec, czy cos zostalo znalezione Pozdrawiam wszystkich!