Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariomex

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariomex

  1. Witam serdecznie w związku że cały czas poduje swoja srebną strzałe prosze o pomoc aktualnie wczoraj montowałem czarne skóry kubełki do mojej a4 b6 Avant , piekny efekt lecz co z tego ... prosze chociaz mi podpowiedziec w 2 pierwszych kwestiachh - niby pierdoły a wczoraj zarwałem pol dnia i nocyyyy ... Problem numer 1 . Kupiłem panel klimatyzacji z podgrzewanymi fotelami i co sie okazało ? jest za duży tzn za dług a i na wysokosc ok ( koleś na allegro wprowadzil mnie w błąd powiedział że nie ma znaczenia czy ma sie nawigacje czy nie .... ( co radzicie czy wgóle mozna gdzieś kupic taki panel jak sie ma RNS-e seryjnie ? ) Problem numer 2 . Co do skórzanych podgrzewanych foteli myslałem że mam pociagniete wiązki pod starymi fotelami ( wczesniej nie miałem grzanych ale mówią że w Audi to wiekszosc nawet jeśli czegoś nie ma to wiązki są i co i lipa , prosze mi podopowiedziec cz wystarczy ze kupie wiązki puszcze je pod tunelem do sterownika klimatyzacji i bedzie hulało czy cos jeszcze ... Problem numer 3 Montowałem wczoraj również boczki pod 4 el szyby narazie z tyłu nic nie ejst podłaczone bo za duzo tego wszystkiego ale od tych wszystkich operacji ( od aku , wymiana boczków itp - moze byc tak że moduł komfortu swiruje od tych zmian na 4 el szyby i bedzie trzeba modul wymienic zeby pilot działał ? ) ehhh 4 problem to el szyby tył co potrzebne oprócz silniczków ale w tej chwili to moze poczekac nie jejst priorytet . Prosze chociaz mi podpowiedziec w 2 pierwszych kwestiachh - niby pierdoły a wczoraj zarwałem pol dnia i nocyyyy ... dla niejjjjj http://www.directupload.net/file/d/3744/rdduqvgc_jpg.htm
  2. Naprawa była błachaaa smiechu warte , ropa wyciekała przez uszkodzony filtr paliwa a osiągi troche dusił brudny filtr powietrza , autko niedawno kupiłem także nie do końca moje zaniedbanie ......... pozdrawiam i radze nie ufać sprzedającym
  3. sprawdze pompe vaku , pozatym autko pali od strzała
  4. Witam mam problemy ze swoją niunią A4 B6 1,9 tdi AVF '04 , troszke mnie zamartwiła pierw strata mocy auto jedzie jedzie i chwilami jakby wchodziło w tryb awaryjny jak jej mocno przyłoże (tak jakby cos blokowało dusi sie ) , pozatym od jakiegoś czasu przy takich akcjach leciutko puszcza dymek , dzisiaj zwuazyłem wyjeżdzajac z garażu ze kapie ropa z pod silnika na zapalonym silniku ( nie ollej nie płyn chłodniczy ) Pozatym silniok chodzi równo i nie pokazują sie żadne kontrolki (olej w normie ) . Wrrrr mam swoje podejrzenia ale czekama na wasze sugestie :pozdrawiam
  5. Witam jestem z Wrocławia mam na imie Mariusz , jestem nowym użutkownikiem tego forum , posiadam autko Audi A4 B6 Avant 2004 r , 1.9 Tdi 131 (AVF) , Kolor Srebny . Pozdrawiam wszystkich i życze Szerokości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.