-
Skrzynia 6 biegów zamiast 5 do 1.8T FWD
Witam . kilka dni temu zrobiłem podaną modyfikację i stwierdzam że błędem było zwlekanie z wymianą skrzyni czyli mod rewelacja. Zmiana z 5 na 6 GVD , wszystko pasuje jak kolega wyżej opisał, ciszej w aucie bez problemu przyspiesza na 6 biegu ,jeszcze czeka mnie test na trasie jak to wyjdzie ze spalaniem . Generalnie polecam modyfikację . Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ekipa niedziela godz 17 M1 chętny ktoś ? Oby tylko nie padało !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie M1 17 godz , pogoda dopisuje a nie będziemy sie chować pod ziemią.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry na wieczór Jak by co to chyba też bym się pojawił w niedzielę A jak by tak pod M1? Zawartość dodana 19 minutes later Kolego kejdzej , kiedy to się dzieje tzn ciepły czy zimny silnik? kopci jak przyspieszasz ? jakie ciśnienie paliwa ? jakie napięcie na pompie pod obciążeniem ? szczelność podciśnień ? odepnij przepływkę i spr czy szarpie, rozłączyć LPG i spr? powodów może być wiele- XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Witam Niestety z przyczyn finansowych w tym roku musze zrezygnować z imprezy choć tego żałuję więc rezygnuję- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema . Też sie zjawię oby reszta przybyła a nie jak ostatnio! Pytanie czy ochrona KC też się pojawi jak ostatnio ? chyba im się spodobało !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK ! to 17 KC - 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Póki co nie pada tylko chłodnawo więc M1 czy KC ? i na którą godzinę?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jest nas pięciu a reszta? Niedziela godz 17 parking M1 lub KC -2 ( jak będzie padać )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Osłona termiczna między turbo a silnikiem, muszę wywalić turbinę i wymienić osłonę bo inaczej nieda rady- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No znalazłem co mi dzwoniło i teraz czeka na moce urzędowe żeby to zrobić a pozatym nic a ty ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam A już myślałem że to forum padło bez końca. Jak by co to też się piszę na spota w niedziele pod M1- FMIC 180mm
U mnie same opaski , cała reszta P'nP , nic nie domawiałem możliwe , że coś odwrotnie zamontowałeś .Te orurowanie pasuje nawet z pompą SAI Na tym zdj rura jest nie tą stroną Kratki trzeba było lekko od środka liznąć fleksą ale wchodzą bez problemu Gdzie kupowałeś ten zestaw? Ile jeśli można wiedzieć?- FMIC 180mm
http://mtuning.pl/Intercooler-Piping-Kit-Audi-A4-B6-1-8T,p,1033 Ale plus do tego koszta coolera rozumiem! I wszystko pasowało bez zbędnych kombinacji? bo widzę że otwór na czujnik doładowania już jest. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Drut
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta