Treść opublikowana przez Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
to kolega twierdzi że kierowcy co mają xenony to idioci!!! bo chyba niedokońca rozumie działanie układu samopoziomowania a poza tym 80 % kierowców ma żle ustawione światła ( i też xenony) czyli to też idioci!!! Następnym razem pomyśl zanim napiszesz a to nie boli!!! Ciekawe jak on ma ustawione dobrze światła ? A samopoziomowanie zakładam zaraz po świętach jak tylko czas na to pozwoli- Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Racja kolego! Nie zwróciłem uwagi na to ale dzięki za podpowiedż- Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Witam Mam takie pytanie, przekładam lampy zwykłe na bixy nieskrętne w B7 i czy jak niepodłącze poziomowania a zakoduje na xenony będzie wyświetlał błąd na liczniku? Jeśli tak to jak to ominąć ? gdzieś wyczytałem że potrzebne jest jakiś moduł żeby oszukać sterownik, gdzie tego szukać lub kupić ? narazie niechce mi się walczyć z samopoziomowaniem , na wiosnę zrobie, póki co narazie chciałbym zostać przy ręcznej regulacji lub bez byle na liczniku nic się nie paliło!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam dzisiaj ja odpadam ale za tydzień w niedziele chętnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry Czy ktoś coś już wie na temat wyjazdu do Bukowiny lub innego miejsca na zlot zimowy?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A chce ci się do poznania gnać tylko zrobić logi? skad jedziesz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A w czym problem?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry Na allegro od gościa DUBTUNER, zegar firmy Auto Gauge z funkcją zapamiętywania najwyższej wartości pomiaru na silniku krokowym ( dokładniejszy) a kolory podświetlenia wybierasz przy zamówieniu . koszt ok 220 zł i tak jak widziałeś z zewnętrznym czujnikiem .Ma też kilka funkcji podłączenie do wyboru, poczytaj na stronie i wybieraj, montaż banalnie prosty Dzięki za spota http://www.dabtuner.pl/STEPPER_MOTOR_PEAK_60mm-k33-0--default.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie róbcie jaj ! ja już za chwile jade do KC! będzie ktoś czy nie?!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja będe ok 16:30- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Niedzielny spot? na 80% przybędę ! tylko gdzie i o której? Kupie kpl xenony do B7 nieskrętne z białym lub pomarańczowym kierunkiem w rozsądnych pieniądzach! Ktoś ma?- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Co masz na myśli? zawór WG?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem tydz temu zobaczyć sporo aut było ale nikogo znajomego nie widziałem Witam Franowo? niedziela? Chętnie! 16? 17? Będzie więcej chętnych?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin jak po wymianie czujnika? Pomogło?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha a myslałem że chcesz inną w Quattro- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo szukasz A4 1,8TQ manual kombi 2002 r? Wiem kto ma w dobrych pieniądzach tylko ma dwie wady 1, 320 tyś km 2, motor nie odpala trzeba by zobaczyć dlaczego! Cała nieuderzona, cena 12 tyś do neg plus opłaty.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin jaką poprawke masz na myśli? po wymianie wtryskiwacza w CR trzeba go wpisać do ECU ( dopasowanie dawki wtrysku IMA- zalecane sprawdzenie kodowania wszystkich wtryskiwaczy), co do dolotu to powinno się wykonać nastawy podstawowe klap kolektora i układu EGR , można też zrobić kasowanie wartości wyuczonych ale wtedy ustawiamy wszystko od nowa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
12 to niedziela a jeszcze jest sobota 11 i jak pogoda dopisze to gdzieś na dworze.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ta S4 z Busko zdr śliski temat A wracając do tematu postu ,w październiku jakiś spot w większym gronie? Ustalić termin i miejsce wcześniej i chętnych byłoby więcej?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja sam hamowałem sobie silnik przed i po bo sam miałem złudne myśli ale się myliłem ,przed było 150 KM i 210 Nm a po 190 KM i 295 Nm z tego co pamiętam ( passat 1,8 T AEB) teraz jeszcze nie hamowałem po wirusie ( brak czasu) ale jest ogień. Profesional?- Geko??? Prosze was!!! znam kilka osób które po wirusie w Geko mówili co za kicz! bez przerwy problemy i powrót do serii. I w dodatku cena - ok 1500 zł Takie jest moje zdanie!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wgrywa gotowy program z tego co wiem ,przynajmniej u mnie tak było, co do szczegółów dzwońcie do Robiksona- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety hamowni niema, robi to przy domu ale jak mówiłem zrobiłem już trzecie auto i żadnych zastrzeżeń. a co do większej ilości aut idzie się z gościem dogadać.Naprawde polecam . kilku moim znajomych robiło u niego i byli zadowoleni.Co do Geko to niemam dobrych opini ale zadecydujcie sami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja zrobiłem u Robinsona w miejsc. Góra za Tarnowem podgórnym zrobiłem już trzecie auto 2x1.8t i 3.0 tdi CR i jest git, żadnych problemów, 1 rok gwarancji. OK 700 zł. Polecam. Firma Robikson Robert Skolarus - Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy