Treść opublikowana przez Drut
-
Skrzynia 6 biegów zamiast 5 do 1.8T FWD
Witam . kilka dni temu zrobiłem podaną modyfikację i stwierdzam że błędem było zwlekanie z wymianą skrzyni czyli mod rewelacja. Zmiana z 5 na 6 GVD , wszystko pasuje jak kolega wyżej opisał, ciszej w aucie bez problemu przyspiesza na 6 biegu ,jeszcze czeka mnie test na trasie jak to wyjdzie ze spalaniem . Generalnie polecam modyfikację . Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ekipa niedziela godz 17 M1 chętny ktoś ? Oby tylko nie padało !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie M1 17 godz , pogoda dopisuje a nie będziemy sie chować pod ziemią.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry na wieczór Jak by co to chyba też bym się pojawił w niedzielę A jak by tak pod M1? Zawartość dodana 19 minutes later Kolego kejdzej , kiedy to się dzieje tzn ciepły czy zimny silnik? kopci jak przyspieszasz ? jakie ciśnienie paliwa ? jakie napięcie na pompie pod obciążeniem ? szczelność podciśnień ? odepnij przepływkę i spr czy szarpie, rozłączyć LPG i spr? powodów może być wiele- XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Witam Niestety z przyczyn finansowych w tym roku musze zrezygnować z imprezy choć tego żałuję więc rezygnuję- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema . Też sie zjawię oby reszta przybyła a nie jak ostatnio! Pytanie czy ochrona KC też się pojawi jak ostatnio ? chyba im się spodobało !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK ! to 17 KC - 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Póki co nie pada tylko chłodnawo więc M1 czy KC ? i na którą godzinę?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jest nas pięciu a reszta? Niedziela godz 17 parking M1 lub KC -2 ( jak będzie padać )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Osłona termiczna między turbo a silnikiem, muszę wywalić turbinę i wymienić osłonę bo inaczej nieda rady- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No znalazłem co mi dzwoniło i teraz czeka na moce urzędowe żeby to zrobić a pozatym nic a ty ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam A już myślałem że to forum padło bez końca. Jak by co to też się piszę na spota w niedziele pod M1- FMIC 180mm
U mnie same opaski , cała reszta P'nP , nic nie domawiałem możliwe , że coś odwrotnie zamontowałeś .Te orurowanie pasuje nawet z pompą SAI Na tym zdj rura jest nie tą stroną Kratki trzeba było lekko od środka liznąć fleksą ale wchodzą bez problemu Gdzie kupowałeś ten zestaw? Ile jeśli można wiedzieć?- FMIC 180mm
http://mtuning.pl/Intercooler-Piping-Kit-Audi-A4-B6-1-8T,p,1033 Ale plus do tego koszta coolera rozumiem! I wszystko pasowało bez zbędnych kombinacji? bo widzę że otwór na czujnik doładowania już jest.- FMIC 180mm
Ile cię kosztował taki zestaw?- Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Ostatnio przejechalem sie a3 2.0tfsi a potem skoda octavia 1.8t i tam reakcja na gaz jest normalna, szybka a u mnie to taka zamuła ze masakra, zanim to turbo sie nakręci :/ do tego przy gwaltownym dodaniu gaz albo mocnym wcisnieciu slychac takie "świergotanie", nie wiem jak to nazwac. Wrzuce zaraz filmy z tym dzwiekiem. Dzieje sie tak przez pare minut po odpaleniu nawet jak np zaparkuje rozgrzane auto pod sklepem na 15 min, wroce do auta, odpale, temp silnika bd okolo 70' to i tak ten dzwiek wystepuje. Na wolnych obrotach i przy lekkim dodawaniu gazu nie ma tego dzwieku. Czestotliwosc dzwieku zwieksza sie rownomiernie z predkoscia obrotową. Oto filmiki z porannego odpalania oraz jak kolega na dwójce dociska gazu podczas jazdy. Wybaczcie za szumy w drugim filmie ale mikrofon w telefonie czasami odmawia posluszeństwa. Jak uda ci się dojść do tego co daje taki dziwięk to daj znać bo u mnie jest dokładnie tak samo czyli po porannym rozruchu jak działa pompa SAI i w momencie ostrego dodawania gazu na każdym biegu. Próbowałem to sprawdzić i wydaje mi się że to kat lub coś w środku ale pewności niemam a dziwięk doprowadza mnie do szału po mału. A tak nawiasem mówiąc to też mam plan na zmiany w motorynce BFB tzn wtryski od bex i fmic , mam już wirusa i turbo pompuje 1,3 bar więc auto sprawuje sie godnie ale chcę jeszcze poprawić temp doładowania czyli większy cooler i tu pytanie do kolegów , czy warto nabyć z FMIC.pl czy inne rozwiązanie?- FMIC 180mm
Mógłbyś kolego sprecyzować co było nie tak przy zamówieniu intercoolera z FMIC.pl? Pytam bo też chciałem zamówić u nich zestaw do 1,8 T ale gość z którym rozmawiałem chyba był mało kumaty i zastanawiam sie gdzie zamówić > masz może jakieś inne rozwiązanie gdzie można jeszcze kupić taki zestaw z coolerem 140 ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Też będę czekał przy Lidlu 15:45 Tylko żeby nie padało- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja się wybieram na spot Audi Poznań koło M1 Ktoś jeszcze bedzie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5. drut ( na 80% )- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota Teraz zapisy na Style za dwa tygodnie na lotnisku ( Pepin proponawał grila ) 1, Drut- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zgadzam się ! było M1 ustalone i niech tak zostanie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi Franowo pasuje jak naj bardziej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00