Treść opublikowana przez Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Co tu tak cicho?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co cię interesuje? To pierwszy wymysł grupy VW systemu Start-Stop,nie do końca udany w połączeniu z trzy cylindrowym dizlem. Zmora!!! miedzikos pytał o lupo! Razem robicie ten wynalazek? Tak jak mówiłem zmora!!! Musisz robić dokładnie według instrukcji jeśli chodzi o skrzynie bo inaczej nie dojdziesz do ładu . Sam kiedyś walczyłem z regulacją c ały dzień i nakońcu okazało sie że i tak trzeba robić krok po kroku tak jak opisują bo inaczej d*pa zbita!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co cię interesuje? To pierwszy wymysł grupy VW systemu Start-Stop,nie do końca udany w połączeniu z trzy cylindrowym dizlem. Zmora!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakie masz radio? zakładasz adapter pod usb i po temacie, masz aux,minijack ,slot na karte sd i usb
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Zgadzam się z Fazim,oby frekfencja była taka jak przed świętami albo więcej
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
Witam Czy ktoś miał taki problem z ABS? Pali kontrolka ABS i ESP błąd 00526 - włącznik świateł stop-niewiarygodny sygnał,sprawdzona instalacja elektryczna i z włącznika F stopu wychodzi sygnał 12v do ster ABS po zapłonie bez wciskania pedału stopu, w momencie wciśnięcia pedału stopu gaśnie i tak powinno byś ale niestety tak niejest a mianowicie ze sterownika cały czas wychodzi 12V na włącznik F i podaje zasilanie na 15 ( zasilanie po stacyjce) ,podejrzewam uszkodzenie ster ABS tylko zastanawiam sie co mogło być powodem takiego uszkodzenia wewnątrz sterownika ( prwdopodobnie zwarcie wewnątrz) Czy ktoś miał taki przypadek? gdzie wysłać sterownik do naprawy? Kogo polecacie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli najpierw podlaczyc VAGa, sprawdzic tasme i kiere i potem dobrac? To teraz pytanie Panowie kto ma VAGa i mógłby pomóc? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Ja mam taką kiere z łopatkami jak twoja teraz jak byś chciał tanio sprzedam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak możesz wyślij mi zdjęcie obu kluczyków i zobaczę co da się zrobić na pw A tak nawiasem czy w niedziele był spot? czy szykujemy się na następną niedziele?
-
Polecane opony letnie
Opona 225/45R17 Fulda SportControl V1 91Y FR prośba o opinie takich opon bo muszę dokonać zakupu 4 szt / 320 zł szt do B7 1,8T S-line ( niepamiętam PR zawieszenia ale jest twarde) chyba że polecacie coś innego w podobnej kasie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakby co mogę się zjawić tylko pytanie jak reszta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będzie ten spot czy nie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytałem wcześniej ale echo odzewu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Można pomyśleć tylko czy bedą chętni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto w tym roku szykuje się na Bukowine? z WLKP?
-
Zamiennik 19 rotor
Panowie pytanie czy ktoś z was jeżdził lub słyszał o felgach Rotor w rozmiarze od 17 do 19 cali ( niestety włoskie ) firmy GIASONE. Za nowe komplet w 17 chcą ok 1700 zł ? Co to jest warte? Zdaje sobie że ori to ori, ten model felgi występuje w 17 ori ale cena może zabić więc dlatego rozważam zamienniki. W poprzednim aucie jeżdziłem na zamiennikach i złego słowa niemogę powiedzieć ale i tak chciałbym poczytać opini o felgach firmy Giasone model Rotor 17 cali. Proszę o opinie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najlepszego w Nowym Roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo jakie koszta? Kupiłeś cały zestaw czy dorabiałeś coś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
FMIC - zestaw do intercoolera chcesz dokładać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zdrowych spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szkoda, że nie przy aucie tatusia, ale to nic następnym razem to poprawimy Slo mała sesja się szykuje Tata niech lepiej zbiera monete ,bo jak minie 18 lat to będą wymagania co do OOOO!. Synuś powie jak nauczyłeś to teraz kup!!! Moja córa ma 9 lat i już jej się maży, jak miała 3 mieś, jeżdziła A8 więc wiem co to znaczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może niech każdy się wpisze na listę zaczynając od lewej strony: 1 Drut - Piotr 9 Pepin - Karol - czerwona kurtka 11 niestandartowy - Marcin 18 Maciej 6001 Mam nadzieje że nie pomyliłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo możesz podpisać zdjęcie grupowe kto gdzie stoi?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B7 czarna PO 2C na wprost wjazdu obok B7 ZSL - na zdjęciu chyba pierwszy z lewej w szarym polarze to ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To się nazywa SPOT!!! Oby tak dalej i częściej, też miło było poznać większą ekipę klubowiczów. Ciekaw jestem jak te zdjęcia? Placek rewelacja!!! następnym razem trzeba zrobić z grilem tylko żeby pogoda dopisała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czy ktoś jeszcze jedzie od strony Rataj? lub M1?