Treść opublikowana przez Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na pomalowanie atrapy w B7 ( obwódki chromowanej) około 300 ml
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W czwartek gdzie o tej 19? Orientujesz sie gdzie w Poznaniu można kupić Plasti Dip?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miło było poznać. Do następnego razu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aktualne dzisiaj? parking za gokartami pod M1 o 17?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jutro przybywam !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też jestem od niedawna i przyjadę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A kto w końcu jutro sie pojawi na franowie o 17 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wjeżdżacie na lotnisko czy jako goście? o której?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Trzeba spr przepływke na biegu jałowym na VCDS i wszystko będzie jasne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś słabo z chętnym na niedziele, na razie tylko dwóch
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Popieram
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam troche sprzętu diag do audi ,daj znać to zabiore na spota Wypnij przepływkę i sprawdż jak pojedzie w trybie awaryjnym ( czy będzie falować i szarpać) - w niedziele się skasuje chyba że jutro ale to musiał byś podjechać do poznania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kto jeszcze zawita na spot w niedziele na 17 na franowie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo taką jak twoja właśnie mijałem kilka dni temu. Gdzie jedziesz na tego kompa?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2. Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest nas trzech! ktoś jeszcze chętny?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale bez twojego udziału?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
m1 nie robi dla mnie problemu może być franowo to elegancko! Przyjadę , mam na dzieję że pojawi się więcej maszyn OOOO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
STYLEPOZNAN PROUDLY PREZENTS: STYLE'D 2014 dodano: 2014-02-24 10:28:00 :: przez admin Druga edycja naszego zlotu. W tym roku odbędzie się 13.09 na lotnisku Biernat w Gądkach k/Poznania. Ktoś się pojawi? Mati 461 podpinałeś kompa? jakieś błędy? Czy może kilka dni temu jechałeś warszawską około siódmej rano? STYLEPOZNAN PROUDLY PREZENTS: STYLE'D 2014 dodano: 2014-02-24 10:28:00 :: przez admin Druga edycja naszego zlotu. W tym roku odbędzie się 13.09 na lotnisku Biernat w Gądkach k/Poznania. Chyba dam rade w niedziele na 17 tylko pytanie czy mogłoby to być gdzieś w okolicach M1?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ?1. Arkadiush chętnie ale do 18 w robocie jak nie dłużej więc odpadam Jutro owszem 19 godz pasuje , a inne miejsce? Np parking pod M1 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Kiedy i gdzie ten rajd? Mam nadzieję że trochę OOOO się pojawi! Bo jak narazie to nic innego chyba sie nie szykuje tzn spot w poznaniu . Pisałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dajcie znać kiedy i gdzie odbędzie się spot w Poznaniu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przepustnica albo przeplywka pidepnij vaga sprawdź błędyWysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka Szukaj nieszczelności między przepływką a przepustnicą, brudna przepustnica
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba że dzisiaj jest gdzieś spotkanie ale nikt nic nie pisze! A pogoda sprzyja!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam wszystkich Czy w niedzielę tzn 7 września odbędzie się spot w poznaniu? np parking na franowie? lub inna lokalizacja? Pozdro