Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drut

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Drut

  1. Na pomalowanie atrapy w B7 ( obwódki chromowanej) około 300 ml
  2. W czwartek gdzie o tej 19? Orientujesz sie gdzie w Poznaniu można kupić Plasti Dip?
  3. Miło było poznać. Do następnego razu
  4. Aktualne dzisiaj? parking za gokartami pod M1 o 17?
  5. Jutro przybywam !
  6. Ja też jestem od niedawna i przyjadę
  7. A kto w końcu jutro sie pojawi na franowie o 17 ?
  8. Wjeżdżacie na lotnisko czy jako goście? o której?
  9. Trzeba spr przepływke na biegu jałowym na VCDS i wszystko będzie jasne
  10. Coś słabo z chętnym na niedziele, na razie tylko dwóch
  11. Mam troche sprzętu diag do audi ,daj znać to zabiore na spota Wypnij przepływkę i sprawdż jak pojedzie w trybie awaryjnym ( czy będzie falować i szarpać) - w niedziele się skasuje chyba że jutro ale to musiał byś podjechać do poznania
  12. Kto jeszcze zawita na spot w niedziele na 17 na franowie?
  13. Bo taką jak twoja właśnie mijałem kilka dni temu. Gdzie jedziesz na tego kompa?
  14. to jest nas trzech! ktoś jeszcze chętny?
  15. ale bez twojego udziału?
  16. m1 nie robi dla mnie problemu może być franowo to elegancko! Przyjadę , mam na dzieję że pojawi się więcej maszyn OOOO
  17. STYLEPOZNAN PROUDLY PREZENTS: STYLE'D 2014 dodano: 2014-02-24 10:28:00 :: przez admin Druga edycja naszego zlotu. W tym roku odbędzie się 13.09 na lotnisku Biernat w Gądkach k/Poznania. Ktoś się pojawi? Mati 461 podpinałeś kompa? jakieś błędy? Czy może kilka dni temu jechałeś warszawską około siódmej rano? STYLEPOZNAN PROUDLY PREZENTS: STYLE'D 2014 dodano: 2014-02-24 10:28:00 :: przez admin Druga edycja naszego zlotu. W tym roku odbędzie się 13.09 na lotnisku Biernat w Gądkach k/Poznania. Chyba dam rade w niedziele na 17 tylko pytanie czy mogłoby to być gdzieś w okolicach M1?
  18. ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ?1. Arkadiush chętnie ale do 18 w robocie jak nie dłużej więc odpadam Jutro owszem 19 godz pasuje , a inne miejsce? Np parking pod M1 ?
  19. Witam Kiedy i gdzie ten rajd? Mam nadzieję że trochę OOOO się pojawi! Bo jak narazie to nic innego chyba sie nie szykuje tzn spot w poznaniu . Pisałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło
  20. Dajcie znać kiedy i gdzie odbędzie się spot w Poznaniu.
  21. Przepustnica albo przeplywka pidepnij vaga sprawdź błędyWysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka Szukaj nieszczelności między przepływką a przepustnicą, brudna przepustnica
  22. Chyba że dzisiaj jest gdzieś spotkanie ale nikt nic nie pisze! A pogoda sprzyja!!!
  23. Witam wszystkich Czy w niedzielę tzn 7 września odbędzie się spot w poznaniu? np parking na franowie? lub inna lokalizacja? Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.