Treść opublikowana przez Drut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dostałeś odp?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Napisz mi na pw w czym problem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin wysłałem ci wiadomość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki panowie miło było poznać kolejnych klubowiczòw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co powiecie na spota jutro ? popołudniu?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co chcecie logować i przy jakim silniku ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I jak z tą niedzielą? o której spot? Może 17?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie szukam garażu lub małej hali do 40m2 do wynajęcia w rozsądnych pieniądzach na własne potrzeby w rejonie Rataj. Jakby ktoś .coś słyszał kontakt na pw- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś jedzie na klasyki pod stadion? o której się spotykają?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rozwiązanie aux masz na pw- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KC -2 zielony niech będzie każdy wie jak tam trafić ;D ok! czyli niedziela KC - 2 zielony tylko o której? 18 ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też jestem za niedzielą . A co powiecie na parking za Giantem przy trasie Katowickiej? Chyba będzie więcej chętnych!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak będzie padać to King Kross zielony ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
4, Drut na 90 % będe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To czarne coś koło zaworu egr to siłownik podciśnieniowy do klapy gaszenia silnika, zamyka dolot powietrza w chwili gaszenia silnika.o ile o to chodzi, a co do czwartku to postaram się być Podjedź w czwartek na stadion to pogadamy o aux- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dajcie znać to też się pojawie. A w ten czwartek będą napewno te klasyki?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie coś cicho w temacie ale zaczekajmy do jutra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok to dajcie znać jak coś troszke wcześniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niedziela? Coś? gdzieś? co wy na to?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dlatego moim skromnym zdaniem lepiej spoty robić na franowie nie koniecznie przy M1 ale np koło McDonalda lub okolicy bo nikt tak gitary nie będzie zawracał a miejsca jest dosyć.Ewentualnie parking obok lub za C H Giant po drugiej stronie trasy Katowickiej. Taka moja skromna koncepcja. Mam nadzieję że niedługo tam się spotkamy w większej ekipie.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wczoraj trochę późno się dowiedziałem gdzie i o której. Jak by było coś w niedziele to ja się pisze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oczywiście czarny! Jaki miałeś problem z grzańcami? Może być czwartek tylko gdzie i o której? Arkadiush masz jakieś info w sprawie xenonów do b7? Lub kontakt do kolegi w sprawie felg?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gdzie i kiedy?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po co chcesz malowac? Ja mam takiego grila, mozemy sie dogadac Masz orginał czarny połysk? czy pomalowany? Kiedy i gdzie możemy sie spotkać? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00