Skocz do zawartości

Longer_007

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Longer_007

  1. Nawet jak poświeci się jakimś źródłem światła prosto w wyświetlacz ? Czytałem opinie, że chociaż wtedy powinno coś widać.
  2. Jak wyciągałem zegary to podłączałem z powrotem wtyczkę na pewno, dziwiąc się co to za ustrojstwo
  3. Min 3 przewody muszą być +12 masa i sygnal z czujnika Do kostki wyświetlacza wchodzi kabel z wtyczką bodajże 5 pionową.
  4. Dobra to teraz ja bardziej namieszam, mam B5 z 96 roku, jest czujnik za zderzakiem i na pewno jest w zegary wsadzony wyświetlacz / termometr z podłączonym kablem od tyłu ( wymieniałem spalone żarówki w zegarach to pamiętam ) a mimo wszystko wyświetlacz jest martwy. Jakby podświetlenie padło to chociaż przy latarce coś byłoby widać, ale totalnie nic. Jakieś pomysły ?
  5. Bagażnik jest ori do A4 B5, dopadłem go na OLX za bardzo dobre pieniądze i w pięknym stanie. Kierunki już miałem białe, ale pewnie są łatwo dostępne jak zasugerował Faraday
  6. No szczerze mówiąc to jedynie ta kiera mnie denerwuje, tu się zgodzę, że warto ją zmienić. Tą p&p to bym chętnie przytulił
  7. Nie wiem czy nie pójść w stronę ori rocznika ale igła Tak jak ze starymi komiksami w folii
  8. Set na zimę:
  9. Znalazłem właśnie ten temat, ale jakoś mi się nie widzą te z Fabii. Czyli nawet nie będzie żadnych zaczepów do przykręcenia Valeo'wskich.
  10. Witam, mam pytanie czy kratki / atrapy do halogenów po liftowych pasują do przed lifta ? Mam dostęp do oryginalnych okrągłych halogenów Valeo, poszukuję porad czy jest możliwość ich montażu. Jest tam wyprowadzona jakaś instalacja ? Ciężko cokolwiek sprawdzić pod tym zderzakiem.
  11. Mam pytanie, pomógł ten zabieg ? Bo u mnie kilka dni temu pojawił się ten sam objaw
  12. Dołączam się to potwierdzenia słusznego rozwiązania. Po psiknięciu preparatem do czyszczenia styków elektrycznych aż skwierczało w środku nie dość, że długie już nie przerywają to jeszcze zaczęło działać "mrugnięcie"
  13. a mniej jest zachodu ?
  14. Znalazłem na forum tutorial o wymianie kierownicy na poliftową, trochę jest z tym roboty i faktycznie sporo gratów trzeba.
  15. najbardzie zależało by mi na kierownicy właśnie, dużo jest kombinacji ? Z tego co czytałem trzeba przejściówkę zastosować.
  16. a co masz konkretnie na myśli ? Chętnie poczytam propozycje.
  17. więcej szczegółów na drodze można zauważyć, a długie to chyba sięgają na kilometr
  18. Dokładnie te
  19. Hmm kurcze dopiero wkraczam w temat Audi Niby wprawę mam ale teraz doceniłem komfort
  20. Kurcze za tą glebą byłbym ostrożny, Mazdę miałem bardzo nisko i niestety był to problem. A sprężyny z s-line nie są krótsze ? Może to byłby kompromis
  21. Witam serdecznie wszystkich, chciałem zaprezentować swój nabytek z marca 2014 roku, padło na Audi A4 B5 szczerze mówiąc z rozsądku. Dobra blacha była wielki atutem porównując z poprzednim samochodem Mazdą Trafiłem na zdrowy egzemplarz, dobrze utrzymany. Silnik: 1.8 125 KM Wyposażenie: - el. szyby przód - el. lusterka - ABS - klimatronik - wspomaganie - tryb comfort - centralny zamek z pilota Mody: Nic wielkiego ( jak na razie ) ale ogólnie podpicowałem trochę lakier (lekka polerka i mycie ) wymiana żarówek, ogólnie detale Może w przyszłości pakiet s-line ale głównie skupiam się na dobrze utrzymanej serii. Parę aktualnych zdjęć : Set na zimę:
  22. U mnie objawy są podobne wymieniłem szczotki na nowe i efekt jest taki, że muszę lekko pchnąć wirnik i zaczyna się kręcić ale jak tylko zjadę zbyt nisko obrotami zatrzymuje się..... Ogólnie wirnik na sucho kręci się opornie, nie jest jeszcze wina łożyska ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...