Treść opublikowana przez Bingo_o
-
Jak osiągnać ponad 200KM 1.9 TDI AWX
Mam A4 B6 1.9 AWX z komputerem i po programie w Oettinger, jest dość fajnie lecz za mało. Chce osiągnać ponad 200KM może byc nawet 201KM. Jeśli to możliwe od czego powinienem zacząć?
-
Podłączenie włącznika PDC pod nie oryginalną instalacje
Witam, szukałem wszedzie ale d*pa ;/ Nie moge znaleźć przydatnych informacji. Zamontowalem u siebie taki uniwersalny parktronic, w centralce standardowo plus,minus,plus po wbiciu wstecznego. Posiadam włącznik PDC i chciałem go jakos sensownie wykorzystać np. że moge wyłączyc sobie czujniki po wciscnieciu guzika. Mam do niego kostkę lecz nie wiem co czemu odpowiada i jak to dobrze podlączyć. Pomoże ktoś jakąś radą?
-
Gniazdo zapalniczki samochodowej - Problem
no to coś mam zle podpięte. Ma ktoś jakiś schemat/zdjecie?
-
Gniazdo zapalniczki samochodowej - Problem
No własnie tak mi sie zdaje i potrzebuje jakiegos zdjecia/schematu jak to powinno byc w ori
-
Gniazdo zapalniczki samochodowej - Problem
Witam. Po kupnie auta zauwazyłem problem z gniazdem zapalniczki samochodowej. Podłączyłem ladowarke do telefonu i wszystko gra, lecz gdy właczam światała ładowarka przestaje ładować. W bagażniku gniazko +12V to samo ;/ Ładowarka w innym aucie działa normalnie, może mam coś źle podłączone, może ktoś zerknąc i zrobic zdjęcie jak to tam powinno byc?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Tez mi sie tak wydaje. Wpialem się włącznik musze wpiąć się w moduł
-
Prośba do właścicieli dekorów Karbonowych
Moze byc foto z hydrografiki, czy chcesz ori?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Gdy otwieram auto wlacza sie C/H, po otwaricu drzwi jest piszczenie (czyli ten sygnal, ze swiatala sa zapalone, a kluczyk wyjety) jest to normalna sprawa, czy sie zle wpialem?
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mi się klapa od schowka niechce zamykac, te bolce co zatrzaskują klape zeby sie nie otwierala wgl nie obijają ;/ Czy ktoś mial z tym problem i to rozwiązał?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
tak miałem przysloniety :/ ale podepne sie pod kierunki mam przełączniki clh wiec jak cos zawsze bede mial mozliwosc wylaczenia Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Masza taki moduł jak ja? Czym sprawdzałeś czy jest impuls? ogólnie pojawia się on tam dosłownie na ułamek sekundy Mam taki sam moduł. Sprawdzalem miernikiem i tez podpinalem modul i nie dzialal ;/Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Valeo Xenon a Bixenon
Okej dzięki wielkie, dokladnie to mam lampu wersje USA, które za bardzo nie podchodzą mi do gustu i będe je sprzedawał. Dlatego musze wiedziec, zeby potem kupić odpowiednie Czy cena lamp USA i EU jest taka sama, czy moze sa tańsze/droższe?
-
Valeo Xenon a Bixenon
Kurde sam nie wiem juz czy mam bi-xenon czy xenon, ciezko mi to ogarnać nigdy nie miałem stycznosci z bi-xenonem. I tez dzis cieżko z czasem bylo i nie mialem jak się z kimś zgadać by mi dlugi poświecił i bym popatrzał. Nagralem filmik ale swiece na sciane (lampy masakra ustawione) czy jest ktos w stanie z takiej perspektywy rozróżnić http://vid1373.photobucket.com/albums/ag385/Adrian_Gadamski/Mobile%20Uploads/20141217_183337_zpsikhyn6yg.mp4
-
Valeo Xenon a Bixenon
Sprawdziłem przed chwila nr lampy i po nr z Valeo (bo audi numeru calego nie moge odczytac) wychodzi ze mam bixenon. Lecz lampy zachowuja sie jak bez bixenonu, mam sam xenon. Hak sprawdzic czy to napewno bixenon. Moze po prostu nie mam instalacji odpowiedniej? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Zawiasy drzwi
Dziękuję pięknie; ) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Elektronik (Lutowanie) Katowice/Śląsk
Dzięki wielkie
-
Elektronik (Lutowanie) Katowice/Śląsk
WItam. Mam chinskiego androida w aucie i przez moj błąd jeden z lutowanych elementów urwal się przez co nie mam czerwonego podświetlenia. Posiadam tą urwaną cześć, jest ona dość mała i sam sobie nie poradze. Mozecie kogos polecić lub dac namiary na kogos?
-
Hydrografiak Dekorów
Carbon, carbon. Chciałem pokazać jak to wygląda... może komus sie przyda
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Pin 7 w CLH dajesz na pin masy 86 w przekaźniku i chula. Dzięki wielkie
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Co znaczy nie ori moduł? Koledze pewnie chodziło o to rozwiązanie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267688-montaz-modulu-coming-home-nie-ori/ Tak dokladnie, już znam odpowiedz.
-
Zawiasy drzwi
Szukam zawiasów do swojej A4 B6 Avant, model z 2001r. Muszę wymienić górny zawias w tylnych prawych drzwiach (strona pasażera) i chciałem sie zorientowac ile kosztuje nowy. Posiada ktoś nr tego zawiasu? Również potrzebował bym za co bede ogromnie wdzięczny za nr wszystkich zawiasów z tylnych drzwiach lewych (strona kierowcy).
-
Rama drzwi A6 C6
Dzięki, ramka juz zakupiona i czeka na wymiane
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Chciałem zastosować włacznik CLH pod nie ori moduł Coming Home, jak to najlepiej podłączyć?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Z kąd jeszcze można wziąć impuls +12V? Niestety nie mam impulsu na tym czerwono-żółtym kabelku ;/ Chciałem również spytać, jak podlączyć włącznik CLH pod nie ori Coming Home, posiada ktoś rozpise pinów w tym przełączniku?
-
Hydrografiak Dekorów
Efekt końcowy: