Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. ale tak serio to co robiłeś na Rataja 1? [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:29_________________________________________________ a to tobie mam zobaczyć serwice vaginą?
  2. witaj, od podpięcia vaga może coś wypluje .
  3. A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła a to nie ma co się dziwić że masz dobry humor :> wypił jedno i ma humor TY Skrzypku na spocie jutro jesteś?
  4. witaj na forum
  5. A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła dziwne............
  6. Od tego się zaczyna później będzie zona i dom he Patry a ty co taki humor masz? ale muszę go wybadać do jakiej laski poszedł :polew:
  7. mayhem czemu parkujesz na moim miejscu u mnie pod blokiem?
  8. w smaku taki sam ja i g12+ [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________idę se film obejrzę jakiś bo po pobrałem ich trochę ze 20 :gwizdanie: wracam po 24
  9. ja mam g12 ++ już dawno w swoim
  10. ja nie płace ani za tego w maju 200 i tego teraz 300 , :gwizdanie: i co podatek ci oddali?
  11. nie no żartuję zawsze jeszcze mam Monikę
  12. 300 i 6 punktów.głupi byłem że sie stawiłem na wezwanie bo mieli czas na wystawienie mandatu tylko do dziś .jak bym poszedł w poniedziałek bym go nie dostał [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:39_________________________________________________już mam 12 punktów.niedługo MPK,
  13. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________a gdzie robimy spota?
  14. bo to olep, sorry opel też tak myślę [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:31_________________________________________________Marku a ile kaski za te zaślepki dla mnie? :gwizdanie:
  15. :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________właśnie wracam z podwórka.koledze pomagałem vectre na szelki odpalić i jeb,,,, za h.. nie załapała.
  16. he mam Ksenony HID + spryski i jest [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:30_________________________________________________a ty Patryk miałeś spryski wstawiać??
  17. Skrzypek do kolorowej tez idzie się przyzwyczaić......... :kox: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:12_________________________________________________ a masz w orginale czy dokładane?ja mam barwę 5000.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.