Treść opublikowana przez czaja77
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj. wpadaj na spoty Olsztyńskie
-
Spoty Olsztyńskie
mnie nie będzie..... wyjazd
-
Spoty Olsztyńskie
właśnie kto?
-
Spoty Olsztyńskie
wstawać
-
Spoty Olsztyńskie
ale nie ma jak jak jutro do roboty
-
Spoty Olsztyńskie
hehe
-
Spoty Olsztyńskie
głos oddany ale prowadzi jakiś Maciej Wróbel
-
Spoty Olsztyńskie
he a nas dzis policja busem zatrzymała.i dmuchanko :gwizdanie: kolega kierowca 0.15 i prawko poszło
-
Spoty Olsztyńskie
ta juz wstałem
-
Spoty Olsztyńskie
o to chodziło? http://olsztynska24.pl/54572,O-tym-jak-zatrzymany-uciekl-policjantom-z-radiowozu-FILM.html
-
Spoty Olsztyńskie
tiiiaaaaaaaaaaaaaa
-
Spoty Olsztyńskie
ja odpadam , ;( wpadłem na obiad i wracam do roboty
-
Spoty Olsztyńskie
hehe
-
Spoty Olsztyńskie
o byłbym za
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie wiem do której w robocie ;(
-
Spoty Olsztyńskie
heh głos oddałem :polew: [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:24_________________________________________________Adrian dzwoniłeś do Tomka?
-
[B5 1Z] prosze o pomoc w dobraniu odpowiedniej czesci
ten panel jest z roku 98 ale czy podejdzie to nie mam pojęcia,twój rocznik ma literkę 8L0 820 043 B,C JAK I 8D0 820 043H
-
Spoty Olsztyńskie
mnie dziś nie ma .prędzej środa na 80%
-
Spoty Olsztyńskie
siemka dzis moje autko zostało odmłodzone po przez pranie wnętrza..... :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
oj a fajnie jest tam pomoczyć
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed: [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:43_________________________________________________auto Zbycha widziane na parkingu basenu w Pluskach a na forum się nie udziela :bicz3:
-
Spoty Olsztyńskie
siemka i jak tam Marku ?
-
Spoty Olsztyńskie
witam :>
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
i ja nie mam jak :polew: