Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaja77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaja77

  1. :polew:
  2. cześć jest to zawór zwrotny możliwe ze łapie gdzieś przez niego lewe powietrze i stąd takie cyrki ,ale w twoim roczniku powinien być z literką A ,ale myślę ze i taki może zostać
  3. niech sam chłopak się uczy A jak tam Marku vag?
  4. teraz przepali się lewa.................
  5. no i takie jak na fotce tez mam ,chodziło mi o zestaw nr 1 w którym są tylko miejsca na jakieś wsuwki
  6. czaja77 odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    allegro 885zł
  7. Adrian nie marudź.... Pisałem ci jakie ,bo ten zestaw nr 1 niby ok ale, jak do niego zamocować mocowania, bo ja nie wiem.? kolega armistead też ma takie jak i ja i dają radę.. :gwizdanie:
  8. czaja77 odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    powiem tak paczka dotarła wahacze wyglądają na solidne ,i tak jak kolega napisał wybite znaki ruvilla, w poniedziałek montaż a potem testowanie [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:34_________________________________________________zamontowane na razie bajka...............
  9. Michaś ty się nie :polew: tylko foty ze stypy wstawiaj
  10. a ja mam kupon do liberty na 50 przy oc
  11. ty młody nie pijesz,w końcu Ojciec się z nami napije................ [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 23:24_________________________________________________Wszyscy którzy chcą wyjechać z Olsztyna razem, zbiórka o 13.30 na parkingu real[od strony myjni] ,czekamy max 20 min,i ruszamy do Kaletki na :oklaski:
  12. tak jak masz w rozpisce z Etki
  13. a allegro>?ale tylko orginał pasuje 058133471 058133471X 06A906461BX 06A906461B[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 20:10_________________________________________________
  14. tak to wyszło
  15. a kuchnie montowaliśmy
  16. ta wczoraj wróciłem z DE 14 godzin jazdy :gwizdanie:
  17. siemka
  18. czaja77 odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    890 na alledrogo i ja się skuszę na nie, po majówce wymiana :gwizdanie:
  19. Spotkałam dzisiaj kurczaka Co po baziach skakał. Za nim kurka podążała I pisanki malowała. Wtem baranek się ukazał I życzenia złożyć kazał: Szczęścia i radości moc Na tą Świętą Wielką Noc! Życzy Grześ z rodzinką
  20. :naughty: :polew:
  21. czyli 280x22? a jakie klocki do tego? :gwizdanie:
  22. http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,297165,iSort,1,iTime,3 http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,297164,iSort,1,iTime,3 cygany mnie ubiją :polew: :polew:
  23. pewnie przy Agromie.zakuwanie węży............
  24. Adrian jak obrobię się z robotą to pewnie ,ale czy przed Kaletka to nie wiem..........................
  25. siemanko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.