-
Bose wzmacniacz
Witam, A6 C6 avant 20009r MMI 3G HIGH.Wzmaczniacz w bagażniku lekko zalany przez wężyk od spryskiwacza, wysuszony, przeczyzszczony ale jest taka opcja za po dłuższym staniu mmi 3g nie odpala, włącza się tylko ekran startowy na 3 sekundy i gaśnie ale jak odepne kostkę widoczna na załączonym zdjęciu na dosłownie 5-10 sekund mmi odpala normalnie jakieś opcje jak to ogarnąć ktoś ma może?
-
Czujnik parkowania tyl B6
Hej , mam problem z czujnikiem parkowania tyl. Wrzucajac wsteczny czujnik piszczy okolo 5 sekund po czym dzwiek sie wylacza i czujnik nie dziala czy moze byc spowodowane takie cos?? Pozdrawiam
-
Jaka wielkosc torxa
Jaka wielkosc torxa do odkrecania lamp przednich w a4 b6??
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Bez zadnych przerobek wszystko wchodzi?? A ogolnie katalogowo jak to powinno wygladac do b6 3.0 w benzynie przod naped?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak to jakie chce 288 czy 312 bo nie wien
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Hej Panowie jakie tarcze pojda do b6 na przod 3.0 benzyna naped na przod.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemano http://a4-klub.pl/kupie-23/listwa-drzwi-337253/
-
SPOTY RADOMSKIE
LY70 tak apropo koloru ;-)
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemano potrzebuje listwy bocznej z drzwi lewej od kierowcy moze ktos posiada? ;-)
-
Listwa drzwi
Witam moze ktos ma do sprzedania listwe z drzwi przednich od kierowcy do a4 b6 2003r. Kolor LY70. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
patryk91
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta