Treść opublikowana przez tazman
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, może ktoś chętny na spontan spocik dziś o 17 w tarasach? Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pewnie myślał po spożytych %, że jedzie manualem...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paweł, jak na młody rocznik i niski przelot cena była bardzo dobra, tyle powiem, więcej jak się spotkamy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to furka żony, nie moja, jej musisz zapytać he he
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
żona leżała trochę w szpitalu, teraz w domu też ma zalecenia tylko leżeć i na chwilę obecną mogę sobie tylko pomarzyć o 2-3 dniach wolnego potrzebnego na wyjazd po autko śmigam yarkiem, ba nawet alu z gumami na zimę dokupiłem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
4-ka to już staroć, myślę, ze w większości komisów gsm nie powinni mieć z tym problemu, choć z iphonami dużo też zależy od tego na jaką sieć ma locka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
testowałem beads spray wax i praca z nim to katorga, zasychał momentalnie i był bardzo ciężki do wypracowania pomimo dobrej fibry jego receptura miała być niby zmieniona i podobno jest już lepiej w tej kwestii, ale nie miałem tego w swoich rękach.. na pozostałości po twardej wodzie to dobry qd w zupełności wystarczy, u mnie fajnie sprawdza się polytop velox shine lub shiny garage quick detail spray
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja dziś jak zwykle mam k...wa szczęście bo w robocie od 14 do 22 na drugą zmianę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paweł, gratulacje, niech się zdrowa chowa Brzózka, kolorek taki jak twój i fajnie zrobiony, możesz zerknąć https://plus.google.com/109650387657261199452/posts/58p75Xtte2f
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Widać, że chyba nie miałeś do czynienia z tym konkretnym środkiem którego chce użyć kolega.. Idąc tą drogą 90% ludzi nakładająca wosk słoneczkowym aplikatorem nieumyślnie rysuje swój lakier z powodu nierównomiernego docisku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szkoda takiej fury..ale raczej to nie byli przypadkowi złodzieje, podpalili auto właściwie zaraz po kradzieży.. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja też zupełnie się nie zgadzam z twoją opinią, tripple to zwykłe AIO, do tego nie z kategorii tych bardziej ściernych jak np. Achilles Prep od Valet Pro i choćbyś rozprowadzał go zwykłą mikrofibrą. aplikatorem bawełnianym lub takim jak kolega pokazał tzw. słoneczkiem nie masz szans narobić żadnych szkód na lakierze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tripple nie narobisz żadnych szkód na lakierze tym podanym przez Ciebie aplikatorem. Możesz śmiało działać, tricolor byłby po prostu bardziej efektywny w działaniu i przyjemniej by się nim pracowało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki, na następny spocik zobowiązuje się wpaść to zaplanujemy to pępkowe [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, przepraszam za wczoraj, zadeklarowałem się, żę będę ale żona źle się poczuła i spędziliśmy dzień na Kraśnickich. Najwyższy czas się pochwalić ale jeśli wszystko dobrze się ułoży koniec kwietnia/początek maja będzie nowy członek rodziny, narazie zawodnik ma całe 3 centymetry [emoji6]Do tego czasu muszę tą c6-kę kupić [emoji1] bo do yarka to się co najwyżej koło od wózka zmieści. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szydercy [emoji2] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
obecna sytuacja pozwala mi tylko na przyjechanie czerwonym yarisem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lucek, to twoje ? Kupiłeś na handel czy jak, ze tak szybko się pozbyłeś ? Co do spota jak pisałem wcześniej powinienem być, ale nie wpisuję się na listę bo nie wiem czy na 10 się wyrobię [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No właśnie tego chciałem uniknąć, podobno ten środek z Autoglym-u robi dobrą robotę, może się na niego skuszę. I jeszcze dziś na KA coś znalazłem o occie i ręcznikach papierowych, pisza chłopaki żeby je zwilżyć i zostawić na szybie na pół godziny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja też pozwolę sobie mieć pytanie. Mam szyby pokryte takimi małymi waterspotami, stare zaschnięte plamki raczej po wodzie z kamieniem. Próbowałem megsa i polytopa do szyb, nie pomoglo. Glinka, cleaner też tego nie ruszyły. Podobnie Poorboys ssr 2 ręcznie. Co z tym zrobić ? Kupić Autoglym do szyb ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na bogato widzę [emoji3] najpierw eibach, teraz rns-dszkoda, że nie rns-e ale i tak rozmach jest [emoji6] Co do spota ja powinienem być swoim czerwonym pociskiem [emoji1] Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
2.4 benzynka tak naprawdę żaden z silników nie jest bez wad, ale tym miałem okazję się przejechać i mi wystarczy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a6 c6 b8 to obecnie zbyt wysokie progi cenowe jak dla mnie niestety
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurczę Paweł, rozszyfrowałeś mnie btw kupno Audicy coraz bliżej tylko czasu ciągle brak, ta wyżej znalazła się na miejscu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kupiłem furkę niestety nie dla siebie wozidełko dla żony 1.0, potwór a nie samochód ale 2010 r. i mały przelot nas skusiły